Aktualizace Game Boy Advance

[Zekfoo] Rozhodl jsem se uctít 20. narozeniny Game Boy Advance tím Přepracováno na kruhové úrovni, aby získalo modernější nádech. Abych citoval readme projektu:

Opravdu chci mít rád Game Boy Advance. Když jsem vyrůstal s GBA SP, byl jsem rozmazlený chybějícími tlačítky, dobíjecí baterií a podsvíceným displejem. Když jsem konečně dostal svůj původní GBA, nebyl jsem zklamán ostřejším rozdílem v pocitu a funkci. Zatímco dnešní stará modová scéna přinesla mnoho vylepšení pro GBA (dále označovaná kódovým názvem AGB), konzole měla stále mnoho zvláštností, které jednoduchý mod nebyl schopen opravit, ale které lze vyřešit přepracováním obvodu.

Čtyřvrstvý panel vypadá skvěle a nechybí v něm řada moderních funkcí.

Tato nová verze je například dobíjecí. Jednotka má pohodlné spínače, které většina lidí preferuje před měkkými membránovými spínači. K dispozici je také vylepšené osvětlení obrazovky a napájení, které mimo jiné pomáhá vytvářet čistší zvuk.

Zklamalo nás, že úložiště obsahuje pouze obrázky a zvukové soubory – pokud si chcete návrh zopakovat, jste na to sami. Také naklonoval soubor barevná chlapecká hra, ale – bohužel – neexistují ani soubory návrhů. Přesto dva dobře vypadající projekty.

Vždy rádi vidíme Staré produkty, které prošly faceliftem. Pokud si myslíte, že potřebujete pouze emulátor, někdy je Nenapodobujte přesně skutečný hardware.


READ  Velká místní aktualizace pro spolupráci pro Stardew Valley dorazila na konzole

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.