Nintendo Hypes Pokémon Scarlet and Violet’s Rich Open World jako „evoluční“ krok v sérii

Foto: pokémon

Devátá generace Pokémonů přichází na Nintendo Switch koncem tohoto roku a spíše než více stejných s několika menšími změnami tu a tam už slibuje, že půjde o obrovský skok v sérii oproti předchozím velkým položkám.

Nintendo dokonce jelo hype vlakem prostřednictvím sociálních médií – odkaz na pokémon šarlatový a fialový Jako „evoluční“ tah v sérii Pokémon díky „bohatému otevřenému světu“ plnému měst a měst, která jako by se mísila s divočinou. Pochopitelně ani zde nejsou žádné limity.

Tento nový design otevřeného světa (po stopách Pokémon Legends: Arceus – obsahující oblasti otevřeného světa) byl dříve zmíněn v Oficiální stránky hry o pokémon šarlatový a fialový. Replikuje, jak jsou hráči vrženi do dobrodružství v otevřeném světě jako nikdy předtím.

„Různá města se hladce prolínají s divokou přírodou bez hranic. Budete moci vidět Pokémony tohoto regionu na obloze, v mořích, lesích, ulicích – všude! Budete moci zažít skutečnou zábavu ze série Pokémon – bojovat proti divokým Pokémonům chytit je – nyní ve hře s otevřeným světem, která může být… ​​Hráči jakéhokoli věku si to užijí.“

Bohužel poslední část odstavce výše také vyvolala otázky ohledně mechanismů zachycení nové hry. V tuto chvíli se zdá, že někteří trenéři věří, že způsob, jakým jsou pokémoni chyceni, se může vrátit k „tradičním“ způsobům, kdy se musíte pustit do boje.

Když se vrátím k tématu, zdá se, že šarlatová a fialová jsou již neuvěřitelně slibné. Chcete prozkoumat hru Pokémon s plně otevřeným světem? Doufáte, že se nějaký konkrétní mechanik přenese z Pokémon Legends: Arceus nebo dokonce Sword and Shield? Řekněte nám níže.

READ  Generální ředitel smartphonu Saygus, který nikdy nevydal telefon obviněný z podvodu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.