Aktualizace Alan Wake 2 PS5 omezuje skákání a usnadňuje lov odměn

Aktualizace Alan Wake 2 PS5 omezuje skákání a usnadňuje lov odměn

Nejnovější aktualizace Alan Wake 2, 1.15, je nyní k dispozici na PS5 a dává hráčům atmosférické akce další způsoby, jak si mimo jiné přizpůsobit své zážitky. Kromě přidání možnosti výběru kapitoly, která by měla usnadnit třídění zbývajících trofejí, je další velkou položkou tiketu možnost snížit frekvenci mnoha skákání ve hře.

Rozšiřte léčbu Kompletní seznam změn A doplňky, což je docela masová aktualizace. Za prvé, „Chapter Select“ byla přidána do hlavní nabídky, což hráčům umožňuje projít jakoukoli misi ve hře, kterou předtím odemkli. Remedy uvádí, že tato funkce načte předem připravenou uloženou hru bez ohledu na váš pokrok, což znamená, že váš inventář se bude měnit v závislosti na zvolené misi. Hráči si stále zachovají předchozí ruční uložení.

Opakující se „záblesky děsu“, které Alana sužují během jeho cesty, lze nyní na přání nastavit na Nízké místo nastavení Normální. To může být občas rušivé, takže snížení jejich frekvence je vynikající volbou.

Spolu s dlouhým seznamem oprav chyb a dalších vylepšení vyniká jeden z těchto modů v očích lovců trofejí. Remedy ostýchavě připustil, že „víme, že jsme to trochu zkomplikovali, protože některé sběratelské předměty je třeba shromáždit na jeden běh“, a problém níže byl nepříjemný:

  • Opraven problém v The Final Draft (New Game Plus), kdy pokud hráč již měl ve svém inventáři Saga Crossbow, nebyl by schopen dokončit/odemknout všechny požadované kultovní cache, a tudíž by nemohl získat Lighthouse Key z finálního kultu. mezipaměti.

Pokud jde o výkon na PS5, mělo by být opraveno náhodné zadrhávání, které může nastat při zpomalených pohybech Perfect Dribble. Optimalizované vykreslování uživatelského rozhraní, když je na obrazovkách mnoho prvků uživatelského rozhraní (jako je váš inventář), by také mělo vést k plynulejšímu prostředí.

READ  Režisér říká, že odkazy na Final Fantasy 9 ve Final Fantasy 14 Dawntrail jsou „tajné“.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *