9 skvělých zastávek kamionů v USA

Existují desítky zastávek kamionů, které jdou nad rámec, aby podpořily cestující, když jsou na silnici. Mnoho destinací jako domov daleko od domova poskytuje řidičům kamionů místa, kde mohou spát, sprchovat se a jíst. Ať už táhnete návěs nebo jednoduše nacpete své děti do náklaďáku pro rodinnou zábavu, je tu cestovní dvůr, který volá vaše jméno.

Když si většina lidí představí Colorado, představí si rozeklané vrcholky Skalistých hor. ale Johnson Corner Travel Plaza Je to úžasná destinace sama o sobě. Nachází se kousek od Fort Collins na I-25 a je to skvělá zastávka pro ty, kteří se chystají vydat se na jih do Denveru nebo na sever do Wyomingu. Hlavní silnice je otevřena od roku 1952 a nabízí návštěvníkům bezplatné Wi-Fi, aktuální zprávy o stavu vozovky, živá videa a bezkonkurenční jídlo. Tato stránka je zvláště známáSvětově proslulá skořicová rolka. „

zastavte tento náklaďákNejvětší na světě—Založena v roce 1964. Nabízí cestujícím nabíječky pro elektrická vozidla, holičství, chiropraktika, večerku, zubaře, psí mycí centrum, salonek pro řidiče, kde můžete sledovat televizi a relaxovat, 24hodinové palivové centrum a prádelnu. , obchod se suvenýry, kde si kamioňáci mohou chytit robustní obložení kapoty, které si namontují na přední část auta, knihovnu, kina a soukromou sprchu. S 900 parkovacími místy pro kamiony je toto zařízení v podstatě malým městem. Unavení cestovatelé mohou v rodinné restauraci najít různé možnosti stravování, od rychlého občerstvení s sebou až po domácí kuchyni Kuchyně Iowa 80.

Nejoblíbenější cestovní centrum v Maine Dysart’s & Truck Stop. Tato rodinná čerpací stanice je otevřena od roku 1967 a poskytuje skvělou úlevu unaveným dojíždějícím a řidičům kamionů. Obsahuje garáže, sprchy, myčky osobních a nákladních automobilů, skládku a další komponenty pro obytné vozy. Raději přijďte hladoví: zastávka kamionu nabízí chutné jídlo, Maine tradiční jídlo Internet je známý svými koláči.Pečené ve vločkovité máslové krustě. “

Každý ví, že Wisconsin je nejlepším místem k návštěvě, pokud jste milovníkem sýrů – lidé tam jsou koneckonců známí jako Cheeseheads. A nemusíte nutně chodit do řemeslného obchodu, abyste našli lahodný blok sýru čedar. The Sýrový hrad Mars Je to prémiová zastávka kamionů a nejen hrad podle jména. Obsahuje trojúhelníkové vlajky, věžičky, padací most a dokonce i brnění. Jakmile budete uvnitř, můžete využít místní nápojovou místnost zásobenou pivem Wisconsin, obchod se suvenýry a samozřejmě, Spousta vysoce kvalitního sýra.

The Česká zastávka Je to kulturní symbol stejně jako pohodlné nádraží. Bylo otevřeno v roce 1983 ve městě známém jako „Hlavní město českého dědictví TexasuZastávka kamionů je známá svým jídlem, zejména Kolaches. Podle nápisu v obchodě spotřebovávají pracovníci každý týden více než 1 000 liber sýra, mouky, mléka, másla, klobásy, vajec a amerického sýra k výrobě svého lahodného pečiva. Každý týden pracovníci spotřebují více než 1000 liber sýra, mouky, mléka, másla, klobás, vajec a amerického sýra.

Coldfoot Camp Je to nejsevernější nákladní stanice ve Spojených státech, která se nachází 60 mil severně od polárního kruhu. Návštěvníci Alaska Brooks Range často spoléhají na Coldfoot Camp během svých pěších výletů, jízdy na kajaku, rybaření a lovu psů. Je to domov pro kavárnu, ubytování, turistické služby, salon, poštu, půjčovnu vybavení, RV park, obchod se smíšeným zbožím a místo pro opravu pneumatik.

Jako bonus je tato zastávka kamionu velmi malebná. Během chladnějších měsíců – je otevřena po celý rok, dokonce i během chladných a tmavých zim – je to jedno z nejlepších míst na Aljašce, kde můžete vidět polární záři.

Pokud jste na cestách a hledáte luxusní zážitek, pak Cestovní centrum Gobitz V Portlandu je to místo pro vás – nabízejí sprchy a dokonce jacuzzi. Cestovní centrum vám také umožní hýčkat vaše mazlíčky; Zahrnuje luxusní mytí psů se šamponem, kondicionérem a vysoušečem vlasů.

Je tu spousta místa pro každého: Tato stránka nabízí 15 akrů parkovacího místa pro nákladní vozidla a také 250 volných míst. Jubitz Travel Center má také salonek pro řidiče, televizory, velká kožená křesla, lahůdky, wi-fi, večerku, poštovní obchod, holičství, masáže a 24hodinový měřič dodržování předpisů. Cascade Grill nabízí skvělá jídla za rozumné ceny. A do Plaza Cinemas máte přístup za pouhých 6 dolarů.

jižně od hranice Je to atrakce sama o sobě. Obsahuje zábavní park, arkádu, jezero plazů – doplněné skutečnými aligátory, nikoli kousky roztrhaných pneumatik – a spoustu lahodných grubů. Včetně směsi požitků u silnice Nákladní stanice Pedro, také známý jako Porky’s (motto: „Nikdy nikde nekouříš“). Obsahuje naftu, potřeby pro truckery a dokonce i prodejnu motokrosových potřeb.

The Malá Amerika Cestovní zastávka na I-80 je oázou na jihozápadě Wyomingu, vhodnou úlevou pro ty, kdo míří do Yellowstonského nebo Grand Teton National Park. Tato zastávka kamionů obsahuje hotel, sprchy, opravnu s mechanikem na zavolání, 24hodinové čerpací středisko, lahůdky, večerku, salonek pro řidiče, sprchy, prádelnu a poštu. Má také prostor pro domácí mazlíčky, přívěs a Wi-Fi.

READ  10 výrazně pozdních her, které byly každopádně cool

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.