10 detailů, které oslnily fanoušky

10 detailů, které oslnily fanoušky
Mario, Luigi, Peach a ropucha skočí směrem k vlajce hradu.

Snímek obrazovky: Nintendo / Kotaku

Nintendo odhalilo své nejnovější vydání 2D boční rolování Mario Hra Dne 21. června ŽivěA pro nic netušící oko to mohlo vypadat jako známý návrat Nový Super Mario Bros. staré vyskakovací okno. Ale dlouholetí fanoušci si toho rychle všimli Super Mario Bros. úžasný Vypadá to plné dalších animačních prvků, které z něj potenciálně dělají něco mnohem víc.

hypotéza Super Mario Bros. úžasný spočívá v tom, že Mario a až tři další postavy procházejí 2D úrovněmi platformy, které se mění v reálném čase díky síle trilogie Wonder Flower. Luigi, Peach a Toad jsou také spojeni Yoshi a Daisr tentokrát může každý Proměňte se ve slona. Ale věci, které na fanoušky opravdu zapůsobily, jsou drobné doteky, díky nimž to vypadá, že se Nintendo skutečně snaží vdechnout retro prezentaci trochu života navíc.

„Takovou osobnost a styl jsem neviděl od dob 2D skřítků. Krásné,“ knihy Uživatel Twitteru StephenJPlant spolu se snímky některých Mariových nových výrazů obličeje diví se při dupání na zem. „Porovnejte je s nimi NSMB Mýdlové opery jsou tak zábavné,“ přidal GuyWithThePie. „Nintendo bylo opravdu v pořádku, když 2D Mario takhle fungoval asi 6 her.“

po celou dobu diví seV upoutávce můžete vidět, jak Mario dělá spoustu různých tváří a gest, když běží, skáče a šplhá. Krátké úryvky postav jako Peach a Daisy naznačují, že budou mít podobnou paletu výrazů. Nintendo bylo vždy chváleno za svou pozornost věnovanou malým detailům, které vyvrcholí hladkým, hmatovým zážitkem z platformy, který je větší než součet jeho částí, a tyto doplňky jsou toho dokonalým příkladem.

Původně vyšel na Nintendo DS Nový Super Mario Bros. série Nabízel 2D verzi úspěšné franšízy, která doplní instalatérova 3D sandboxová dobrodružství na konzoli. Hry nikdy nebyly tak duchovně dobré jako hry NES, SNES, Game Boy a Game Boy Advance, které směřovaly, i když se série spinoff dostala na Wii a Wii U.

s diví seprvní nové Mario hra od té doby Super Mario Odyssey Před šesti lety se zdálo, že Nintendo jde vpřed. Někteří fanoušci se obávají, že 2D hra bude pro Switch jen slepou uličkou, dokud nebude spuštěna další hra. Nintendo si málokdy dopřeje poloviční míry, a to zejména na vlajkových zařízeních letošních prázdnin. nebo ne diví se Když přijede 20. října, hraje tak dobře, jak vypadá. Můžete kliknout na prezentaci v horní části příspěvku a rychle se podívat na některé další vlastní výrazy, které fanoušci vyvolávali z upoutávky.

READ  Aplikace Google pro iPhone pro bezdrátový přechod na Android bude pro majitele Pixelů připravena za pár týdnů

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *