Studentka Poděbradské hotelovky vypadla z okna školy. Utrpěla vážná mnohočetná poranění.

0

Před sedmou hodinou večerní vyráželi záchranáři do ulice Komenského v Poděbradech, kde měla dívka vypadnout z okna budovy zdejší hotelové školy.

Na místo vyjely i posádky policistů, kteří byli poblíž a také výjezd kriminální policie a vyšetřování, který na místě zajišťoval stopy. V tuto chvíli není jasné, zda šlo o nešťastnou náhodu, sebevraždu nebo cizí zavinění. To budou objasňovat právě kriminalisté, kteří se budou zajímat o to, co v tuto hodinu dívka ve škole dělala, s kým trávila čas a zda se na jejím pádu nepřičinil někdo další. Na náměstí v Poděbradech přistál také vrtulník letecké záchranné služby, který dívku transportoval do Fakultní nemocnice v pražském Motole.

„Nezletilá osoba utrpěla vážná mnohočetná poranění, ale zůstala při vědomí a s posádkou záchranářů komunikovala. I přes tuto skutečnost ji záchrannáři v rámci intenzivní péče zajistili dýchací cesty, připojili k přístrojem řízené ventilaci a poté byla letecky přepravena do motolské nemocnice“ uvedla tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje, Petra Effenbergerová.

Sdílejte:

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.