Zdá se, že hvězdné pole obsahuje slavnou planetu Halo

Zdá se, že hvězdné pole obsahuje slavnou planetu Halo

Hvězdné pole Má k prozkoumání naprosto obrovskou galaxii, takže bylo jen otázkou času, kdy hráči začnou objevovat velikonoční vajíčka a skrytě kývnou na další sci-fi franšízy, které tomu předcházely. V poslední době se obyvatelná planeta v systému Eridani přesvědčila fanoušky, že je reprodukcí poněkud nešťastného světa ve vesmíru. aura série.

Přečtěte si více: 14 klasických sci-fi lodí znovu vytvořených Hvězdné pole
On kupuje hvězdné pole: Amazonka | Nejlepší nákup | GameStop

Hráči to zjistili Hvězdné poleKopie hvězdného systému Epsilon Eridani, který je také skutečným hvězdným systémem Velká část aura znalostzahrnuje planetu velmi podobnou Zemi Přicházíkde rok 2010 Přístup k Halo koná se. popsané na Halopedie Zahrnuje také „vysoké hory, pouště a počasím ošlehané lesy“. Hvězdné poleEridani II od Eridani II má podobný terén jako Reach. Bohužel nikdo nic neobjevil Zvláštní ptáci, kteří připomínají pštrosa.

Snímek obrazovky: Bethesda Game Studios/Kotaku

Stejně jako REACH je Eridani 2 druhou planetou na oběžné dráze hvězdy Eridani.

Přečtěte si více: Hvězdné pole: Tato strašidelná opuštěná vesmírná loď dělá všechno Mrtvý prostor

Jak bylo zmíněno, Eridani II je skutečný hvězdný systém Tam v prázdnotě. Poprvé bylo zapsáno v Ptolemaios Katalog hvězd, která kromě dalších islámských děl o astronomii uvádí více než 1000 učenců. Ve 20. století se odhadovalo, že je asi 10,5 světelných let od naší sluneční soustavy. brzy, Město (Vyhledejte projekt Mimozemské inteligence, který skenuje oblohu a hledá známky jiných civilizací) Zajímá vás Epsilon Eridani a Tau Ceti – také se nachází v Hvězdné pole A objevil se v Maratóndalší střílečka Bungie– Jako potenciální domov pro obyvatelné planety buď samy ukrývají mimozemský život, nebo se mohou ukázat jako dobří kandidáti pro budoucí cesty do vesmíru.

Jak najít Přístup k Halo Velikonoční vajíčko v Hvězdné pole

Hvězdná mapa znázorňující vzdálenost k hvězdnému systému Eridani z Alpha Centauri.Snímek obrazovky: Bethesda Game Studios/Kotaku

Pokud chcete navštívit Eridani II Hvězdné pole, můžete to udělat velmi brzy ve hře. Počínaje Alpha Centauri (domov The Lodge a dalších prvních příběhových momentů v Hvězdné pole), přejděte na hvězdné mapě doleva a najdete hvězdný systém Eridani, který je vzdálený pouhých 19,11 světelných let.

Přečtěte si více: Hvězdné poleRežim fotografie je velmi uspokojivý

Jakmile se tam dostanete, jednoduše se přeneste do Eridani II a přistaňte na kterémkoli z jeho biomů, abyste si užili příjemné počasí a horský terén. jako Někteří fanoušci upozorniliMísta Eridani II jsou blíže tomu, co bylo vidět Přístup k Halo Úroveň „Hrot kopí“ je bujnější než bujnější travnaté plochy zobrazené v jiných bodech kampaně hry. Toto je hlavní stránka pro aura Fanoušci si postaví svou první základnu (a nebudou se muset potýkat s výzvami drsného prostředí).

Na zemi před nějakými horami sedí osamělá přilba.

Doufám, že vaše cesta na Eridani II bude šťastnější než cesta jistého Sparťana.
Snímek obrazovky: Bethesda Game Studios/Kotaku

Také se nebudete muset zabývat Covenantem.

READ  Velká místní aktualizace pro spolupráci pro Stardew Valley dorazila na konzole

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *