Podívejte se dovnitř tohoto „meditačního prstenu“ a začlente jej do svých vlastních projektů

Podívejte se dovnitř tohoto „meditačního prstenu“ a začlente jej do svých vlastních projektů

Muse vyrábí řadu nositelných zařízení určených k měření mozkové a tělesné aktivity [Becky Stern] udělala Detailní rozborka modelu Muse S.Zjistěte, co se děje uvnitř zařízení.

Muse S je měkká, nositelná biologická zpětná vazba vhodná ke spánku na látce potažené stříbrem. Nejen [Becky] Roztrhejte to, ale poskytují spoustu zvětšených obrázků a dokonce i CT skenů. Čelenka má vestavěnou vodivou látku a jádro zařízení je vycpané třemi samostatnými PCB, které jsou důkladně stíněny.

Zatímco Muse S se primárně prodává jako meditační pomůcka a funguje s doprovodnou aplikací, naštěstí není potřeba dloubat se šroubovákem a páječkou, abyste ji začlenili do jiných projektů. Muse S je poháněn projektem Brainflow Což jej otevírá různým aplikacím. Brainflow je knihovna, jejímž cílem je získávat, analyzovat a analyzovat EEG, EMG, EKG a další typy dat z biosenzorů.

Pokud se vám zdálo, že Muse a Brainflow zní povědomě, možná je to kvůli jinému projektu, který jsme zahrnuli Muse 2 a Brainflow do Skyrim VR, Vytvořte magický systém, jehož účinnost závisí na stavu mysli hráče. Dobré věci se dějí, když jsou hardware a software v dosahu uživatelů.

Video prohlídku střihu můžete vidět ve videu, které je vložené přímo pod konec stránky.


READ  Samsung Galaxy Z Fold 3 5G exploduje; Není to další Galaxy Note 7

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *