Zavřou se školy kvůli úplnému zatmění Slunce?

Zavřou se školy kvůli úplnému zatmění Slunce?

(WJW) – Děti často chtějí sněhový den, ale co den úplného zatmění Slunce?

Pro některé oblasti v severovýchodním Ohiu přesně to budou mít studenti a zaměstnanci 8. dubna 2024. To je den, kdy se Měsíc dokonale zarovná mezi Sluncem a Zemí a vrhá stíny na části Severní Ameriky.

v Školy města Rocky RiverŠkolní rok ještě ani nezačal a studenti se už mohou těšit na funky volno.

Ve zpravodaji zaslaném rodičům dozorce oznamuje, že jarní prázdniny budou prodlouženy o jeden den navíc pro akci, která se stane jednou za život.

Dozorce vysvětluje své úvahy a pozorování: „Očekává se, že zatmění přejde přes řeku Rocky kolem 15:00 – přibližně ve stejnou dobu, kdy opouštějí školy – a několik organizací pro veřejnou bezpečnost požádalo školy, aby se 8. dubna neúčastnily zasedání, aby pomohly zmírnit provoz a zácpy.“ v regionu.“

Začátkem letošního léta studenti na Osvobozené školy ve vesnici Amherst Napsal devět dopisů představenstvu, ve kterých se dohadoval o dni volna. podle koho Oblastní kalendářTito studenti splnili své přání.

FOX 8 zjistila, že další školní čtvrti nacházející se v přímé dráze úplného zatmění Slunce také zrušily vyučování na tento den. Tyto oblasti zahrnují; Místní školy ve Waterloo Školy Avon Lake CityA Školy města NorwalkA Školy města North Olmsted A Buckeye Central School District.

Podle Oblastní kalendářHillsdale bude mít 8. dubna 2024 volno ve škole.

Pokud víte, že školní čtvrť je kvůli události uzavřena, napište nám prosím na adresu [email protected].

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *