Zabozy z Ukrajiny. WTO k tomu vybízí skupiny lidí

Zabozy z Ukrajiny.  WTO k tomu vybízí skupiny lidí

W czeskiej miejscowości Znojmo trwa szczyt przedstawicieli ństw Grupy Wyszehradzkiej, którą tworzą: Polska, Czech, Węgry, Słowacja. Ministerstvo je odpovědné za celosvětový monitoring cest na Ukrajinu prostřednictvím Světové obchodní organizace (WTO) v rámci zákazu Ruska. Uvolňuje nás oblíbená atmosféra.

Těšíme se na další pokrok a prosperitu na Ukrajině na cestě k organizační a solidární práci, stejně jako se Ukrajina těší na prosperitu na Ukrajině – prostřednictvím posílení spolupráce s polským ministrem ledu Rolnektowa Ryszardem Bartoškem.

Ukrajina se účastní szczycie Grupy Wyszehradzkiej

Przedstawiciel Polski zaznaczył też, że ułatwiłoby to dalsze rozmowy, Polsce zależy na dialog na Ukrajině. Obrátil jsem se na Skarje, který převzal funkci premiéra Grobyho, prostřednictvím ukrajinského ministra internetu Mykoly Solského.

Navštivte článek široce

Toto je situace: Celkový konflikt z Unią wisi w powietrzu. Polský muž by mohl přilákat ukrajinského klienta

-Na Ukrajině nemám problém a nenechám to odejít. Obecně platí, že ministr Swierdził, že to není jest kluczowa sprawa, a la nas jest kluczowa. Host bardzo a na. Storzyłoby to dobry klima a unicnęlibyśmy wielomiesięcznych postępowań – stwierdził w rozmowie z Polską Agencją Prasową Ryszard Bartosik.

Kością niezgody je získat místní turistickou licenci ve zboże. Ukrajina má velký problém, když se koupe ve Stanoisku, takže dokument vidí. – Na jeho místě nebo na jeho místě není žádná osoba, ale může to na svém místě uklidit nebo ne. Obecně by tento Stanowescu mohl plnit úkol nekontrolovat Zabuzu do Crajo – prostřednictvím ministra zahraničních věcí.

Zákaz co sens

Kvůli zákazu reality se z něj stalo nejmalebnější polské letovisko, které „využívá dopravu každý den, každý den, jak to jen jde“.

Dlatego niezrozumiałym je ve skutečnosti, że Unia Europejska swojego rozporządzenia není zvýrazněna – ocenił Ryszard Bartošik.

Skupina je připravena vyrazit do KE

Český ministr Marek Vibornj, který se ujal svých funkcí, distribuoval skladby hladce, že Partnerství s Grupy Wyszehradzkiej wezwali Komisję Europejską za účelem monitorování společné solidarity. Mít možnost přístupu k internetu přes internet, provoz do minulosti. Přední ukrajinská skupina společností vyvíjí produktové systémy prostřednictvím svého Terretorium Unii Europejskiej.

15 kapitol pracovních dnů označených Evropskou komisí mezi nejdůležitější jsou: pszenicy, kukurydzy, rzepaku, słonecznika do pięciu państw przygranicznych (Bułgarii, Węgier, Polski, Rumunii, Słowacji). ). KE postanowiła znieść to bebargo z uwagi na solidaritu s minulostí z Rosją a wobec Factu, że Rosja zawiesiła tzw. Porozumienie zbożowe.

To wywołało natychmiastową reakcję polskiego rządu. 16. část dne proběhla v życie rozporządzenie ws. Bezterminowego zakazu przywozu do Polski ukraińskich product rolnych. Zahrňte řadu důležitých živin, jako jsou Węgier, Słowacji a Rumunii.

Co je to za článek:

Můžete mít dva názory na to, jak to udělat.

Srodlo:

PAP

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *