Vydání her pro Xbox – 9.–15. října

Vydání her pro Xbox – 9.–15. října
Doufejme, že máte ve svém backlogu nějaké místo, jako u 19 Nové hry pro Xbox Když vyjde příští týden, budete muset pár věcí smíchat.

Na vrcholu účtu pro mnohé bude Forza Motorsport, která vyjde v plném znění a na Xbox Game Pass 10. října. Mezi další pozoruhodné verze patří vesmírná střílečka, která bude spuštěna na Game Pass 12. října, a temné fantasy RPG Lords. Of the Fallen, který nakonec dorazí 13. října.

Pokud chcete hry vidět dále než příští týden, máme pro vás seznam všech her, které přicházejí do Xbox Game Pass.

9. října

Simulátor budov — Xbox Series

Builder Simulator je perfektní hra pro ty, kteří chtějí postavit dům od základů, jednu cihlu po druhé. V jednoduché úrovni vás hra bude vést a učit tím, že vám ukáže úplné pokyny, ale v těžké úrovni se žádné pomoci nedočkáte – místo toho se spolehněte na své stavitelské schopnosti a vyrobte si vše sami.

10. října

Forza Motorsport — série Xbox

Závodte s více než 500 skutečnými vozy včetně moderních závodních vozů a více než 100 nových vozů ve Forza Motorsport. Ať se každé kolo počítá ve 20 živých prostředích s oblíbenými místy fanoušků a několika rozvrženími tratí, které si budete moci osvojit, z nichž každé obsahuje živé bodování na trati a plně dynamickou denní dobu s jedinečným počasím a jízdními podmínkami, které zajistí, že žádná dvě kola nebudou vypadat ani neproběhnout. stejný.

Lil Gator – série Xbox

Vydejte se na úžasné dobrodružství, najděte si nové přátele a objevte vše, co ostrov nabízí. Lezte, plavte, klouzejte a klouzejte si do srdcí mnoha různých postav, které potkáte na svých cestách!

Dávno pryč dny — Xbox Series

Rourke, vyslán na svou první misi, poprvé opouští The Core a objevuje temnou pravdu o operaci, které je součástí, a důsledcích útěku před nevyhnutelnou válkou.

Fotbal s divokou kartou — Xbox Series

Fotbal pro všechny! Wild Card Football je zábavná fotbalová hra typu pick-and-play, která představuje týmově zaměřenou hru 7v7 s jedinečným systémem Wild Card, který vám umožní během okamžiku změnit průběh událostí pomocí speciálních pravomocí a pravidel. Vypínací schopnost.

READ  Xbox Game Pass odhalen na zbytek května 2022, včetně 6 nových vydání v prvním dni

11. října

Football Hub 2024 — Xbox Series

The Crown of Wu – série Xbox

Mezičas: Escape Room – série Xbox

Chystáte se ukrást stroj času. V této únikové místnosti musíte cestovat časem, prozkoumávat tajemná místa a řešit hádanky, abyste získali neocenitelné poklady. Podaří se vám ho přivést zpět k životu?

RedRaptor – série Xbox

Získejte zpět vesmír ve stylu staré školy!

Ponořte se do retro arkádového zážitku v RedRaptor, vertikální střílečce inspirované žánrovými klasikami 90. let! Vžijte se do role zkušeného pilota na misi k zachycení neznámé hrozby, která již zničila téměř všechny spojenecké síly. Pokud doufáte, že přežijete a sestřelíte nepřítele, budete muset svou loď cestou upgradovat a posouvat své schopnosti na hranici možností!

Vydejte se na oblohu, planetární nižší oběžnou dráhu, nepřátelské vesmírné stanice, pole asteroidů a další, zatímco se vás roje nepřátelských lodí a environmentální rizika snaží dostat dolů. Spravujte své brnění a sledujte své zdraví! S každým kolem můžete aplikovat průběžná vylepšení statistik vaší lodi, od úrovně zbraní přes lasery až po wingmeny. Dokážete překonat 5 fází Bullet Hell a zjistit, co vás čeká v propasti za ní?

12. října

Astrosmash – série Xbox

ASTROSMASH® byl původně navržen pro konzoli Intellivision® v roce 1981. Tato reinkarnace je vzrušující, vizuálně přitažlivější a poněkud náročnější, aniž by se odchýlila od tématu a hratelnosti původní hry. Ohromující nová grafika a úžasná hudba na pozadí dodávají této klasické videohře neuvěřitelné vzrušení

Z vesmíru – série Xbox

From Space je kooperativní střílečka pro jednoho hráče pro týmy až čtyř hráčů. Přijměte výzvu osvobodit Zemi od mimozemské invaze se svými přáteli pomocí pokročilých zbraní v postapokalyptickém světě s nádhernou stylizovanou grafikou. Konec světa ještě nikdy nebyl tak zábavný!

Haunted House — série Xbox

Ve hře Haunted House, novém pojetí klasického dobrodružství Atari, se to hemží mrazem a skrytým vzrušením! Hráči ovládají Lyn Graves, neteř legendárního lovce pokladů Zacharyho Gravese. Lin navštíví sídlo svého strýce se svými nejbližšími spoluobčany, jen aby nalezli dům plný ghúlů a příšer, kteří rychle popadli její přátele a odehnali je. Aby Lin osvobodila svého strýce a přátele a zajala všechny nadpřirozené nepřátele, musí najít rozbité kousky kouzelné nádoby a dát je zpět dohromady.

READ  The Legend of Heroes: Trails in Reverie vychází 7. července 2023 na Západě

Prostřednictvím procedurálně generovaných rozvržení místností, posunujících se stěn, nečekaných umístění nepřátel a jedinečných strašidelných setkání se Lin musí plazit, plížit se a prodírat se hordami ghúlů a podivnými ektoplazmami, aby našla své přátele a strýce. Každý střep zavařovací sklenice je zuřivě střežen hrůzostrašným šéfem – prostřednictvím této izometrické 3D tajné hry musí Lin myslet na vlastní nohy, aby překonala každou výzvu. Když ji srazí záhadný duch, skončí zpět u vchodu do strašidelného domu a musí čelit zcela novému designu podlahy a umístění nepřátel, které zajistí, že každé kolo bude jedinečné.

Re.Sours — série Xbox

Re.Surs je příběhová 2D futuristická střílečka s jedinečnými hrdiny s různými schopnostmi. Střílejte, uhánějte, kopejte a hackujte monstra, když se pokoušíte odhalit tajemství temné energie Re.Surrs a interdimenzionální invaze démonů.

Survivor: Castaway Island — série Xbox

13. října

Infinity Strash: Dragon Quest, Dai’s Adventure — Xbox Series

Legendární DRAGON QUEST Dai manga a anime dobrodružství přichází ve formě nádherného RPG!

Prožijte znovu události z anime v INFINITY STRASH, když převezmete velení nad Dai a Disciples of Avan v jejich bitvě proti Army of Darkness!

Bond Memories: Tyto předměty znovu vytvářejí ikonické scény z původní mangy. Vydělávejte a vybavujte je, abyste zvýšili své schopnosti podle svého herního stylu.

Temple of Recollection: Hrajte přes více než 100 sad místností v tomto nekonečném dungeonu, kde se monstra a pasti mění pokaždé, když vstoupíte.
Prosekejte se a prosekejte hordy nepřátel, abyste dosáhli posledního patra.

[STORY]Už je to mnoho let, co hrdina obnovil mír v zemi…

Ve světě zmítaném zlými silami je šermíř a…
Jeho společníci se vydali porazit Hadlera, Temného pána.

Na izolovaném ostrově v jižních mořích žije chlapec jménem Dai mezi příšerami.
Touží se jednou sám stát hrdinou.
Všechno se změní, když je Temný pán vzkříšen.

S novou krizí, jíž svět čelí, Dai slibuje svému učiteli,
Poznává nové přátele a pomalu poznává svůj nevyhnutelný osud…
Toto je začátek Daiova dobrodružství a jeho snahy stát se skutečným hrdinou!

Lords of the Fallen — série Xbox

Ve zcela novém temném fantasy RPG Lords of the Fallen na vás čeká obrovský svět. Jako jeden z legendárních temných křižáků se vydejte na výpravnou výpravu za svržením Adyra, boha démonů.

READ  Android 14: Největší funkce oznámené na Google I/O 2023

Chemicky vázané – Xbox Series

The Grinch: Christmas Adventures — Xbox Series

Bavte se s Grinchem, který se snaží ukrást Vánoce v této slavnostní plošinovce – a pomozte Grinchovu srdíčku vyrůst o několik velikostí!

Každý v Who-ville rád zpívá, dává dárky a hoduje, všechno, co Grinch absolutně nesnese. Pomozte tedy Grinchovi a jeho psovi Maxovi ukrást všechny dary v He’s an Elephant. Budete muset být záludní, abyste se vyhnuli otravnému žvanění koledníků, stále nedočkavým hlasům a všem pozlátkům, ozdobám a ozdobám vánočního období.

Naštěstí má Grinch několik skvělých a děsivých nápadů – jako je kostým Santy na proklouznutí, Candy Cane Lasso na houpání, rychlý skateboard s přístupem do speciálních závodních oblastí a další. Grinch dokáže házet sněhové koule, aby zmrazil všechny otravné tvory, které se mu připletou do cesty.

S barevnými vizuály inspirovanými původními ilustracemi Dr. Seusse, místní zábavou pro více hráčů až se dvěma hráči ovládajícími Grinche a Maxe a ovládacími prvky a hádankami navrženými pro mladší hráče je The Grinch: Christmas Adventures novým zábavným způsobem, jak si užít klasický vánoční příběh. .

Transformers: EarthSpark – Expedition – Xbox Series

Bojujte a prozkoumávejte jako Bumblebee na dobrodružství, abyste zabránili jeho nepřátelskému Mandroidovi stát se konečným zlým kyborgem!

Bumblebee stojí před svým největším posláním – obnovit starou kybertronskou technologii rozšířenou po celém světě dříve, než ji Mandroid a jeho přisluhovači mohou použít ke zničení pozemských měst. S vedením Optimus Prime a vy na ovládání se Bumblebee stane dostatečně silným, aby se postavil armádě robotických nepřátel v boji bez kovu, našel ztracenou technologii a cestou odemykal mocná nová útočná komba a schopnosti!

Existuje obrovský svět hraček Transformers, které můžete objevit. Připravte se na souboje šéfů s některými z největších padouchů série, najděte tajemství a vytvořte si vlastní sbírku relikvií, když prozkoumáte tři rozsáhlá místa. S herními režimy navrženými pro nové i zkušené hráče je tu výzva pro každou generaci konvertitů.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *