Vodafone integruje Facebook Watch do televizní platformy

Vodafone přináší Facebook Watch na svou televizní show a zábavní platformu Vodafone TV po celé Evropě.

telco je prvním poskytovatelem televize v Evropě, který integroval službu vysílání sociálních sítí do set-top boxu. Nabídka videa bude k dispozici zákazníkům Vodafone TV v Německu, Itálii, České republice, Portugalsku a Řecku od října 2021. Další evropské trhy budou brzy následovat.

Ve Vodafone Deutschland budou Facebook Watch integrovány do prostředí GigaTV. GigaTV je založena na cloudové televizní a zábavní platformě Vodafone TV, kterou skupina Vodafone Group používá k poskytování služeb TV a videa na vyžádání 22 milionům zákazníků na 10 evropských trzích.

Facebook Watch nabízí zákazníkům Vodafonu přístup k videím z jedné z největších světových knihoven, pocházejících od partnerů, vydavatelů a jednotlivých tvůrců, včetně národních vysílacích společností. Programování sahá od zpráv a zábavy po hry a živé události.

Zahrnut je také obsah vytvořený celebritami a ovlivňovateli. Kromě toho mohou sportovní fanoušci také sledovat živý a na vyžádání obsah z vybraných velkých soutěží na Facebook Watch a přistupovat k obsahu od týmů a hráčů. Tato řada obsahuje také originální aktiva na Facebooku.

Facebook Watch také poskytuje zákazníkům Vodafone sekci, která jim říká, co přátelé sledovali, doporučovali nebo komentovali.

READ  Český reprezentační útočník Patrik Čech, vyvrženec se stal „géniem“ - The New Indian Express

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.