Vítězové 1. týdne Australian Open 2023, poražení – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Vítězové 1. týdne Australian Open 2023, poražení se objevil v originále NBC Sports Chicago

Australian Open 2023 bylo přinejmenším neočekávané a stále je před námi spousta tenisu.

Američané se drželi v mužské skupině s garantovanými čtyřmi body v týdnu 2 v Tommy Ball, Blake Shelton, JJ Wolfe a Sebastian Korda.

V Melbourne Parku došlo také k řadě nepokojů č. 2 Anas Jaber A č. 6 vyřazení Marie Sakkari z ženské strany a č. 1 Rafael Nadal A č. 2 Casper Rudd je na straně mužů.

Kromě působivých výher a neuspokojivých proher také počet hráčů, kteří je získají zraněný Neustálé zvyšování.

Vzhledem k tomu, že Australian Open 2023 již probíhá, zde jsou vítězové a poražení z 1. týdne:

Vítěz: Donna Vekic (Česká republika)

Šestadvacetiletá Chorvatka začala skvěle, porazila Rusky Oksanu Selikhmitevovou a Ljudmilu Samsonovovou, následovaná Španělkou Nuriou Barryzas Diazovou. Vekič se o postup do čtvrtfinále utká s Češkou Lindou Frohvertovou.

Vítěz: Coco Gauff (USA)

Osmnáctiletá americká senzace vstupuje do druhého týdne ve dvouhře a čtyřhře. Ve dvouhře porazila Češku Kachinu Siniakovou, Angličanku Emmu Raducanovou a Američanku Bernardu Peraovou a našla si cestu do čtvrtého kola. Gauff se utká s divokou Lotyškou číslo 17 Jelenou Ostapenkovou.

Vítěz: Elena Rybakina (Kazachstán)

Do druhého týdne vstupuje třiadvacetiletý Kazach také ve dvouhře a čtyřhře. Působivým vítězstvím nad vicemistrem Australian Open 2022 Danielle Collinsovou z USA si zajistila postup do čtvrtého kola. Před vítězstvím porazila Italku Elisabettu Cocciarettovou a Slovinku Kaju Jovanovou. Rybakina má za sebou těžké další kolo proti 1 nasazené Igovi Swiatekovi z Polska.

Vítěz: Lin Zhou (Čína)

Osmadvacetiletá čínská hráčka zaznamenala působivé vítězství nad šestou nasazenou Marií Sakkariovou z Řecka a ocitla se ve druhém týdnu. A před úderem porazila Kanaďanku Rebeccu Marino a Švýcarku Jill Teichmannovou. Zhu se ve čtvrtém kole střetne s běloruskou hvězdou Victorií Azarenkovou.

READ  Todd McCarthy při vstupu do České republiky na oscarovém „šarlatánu“

Poražený: Daniel Collins (USA)

Devětadvacetiletá Američanka prohrála s Kazachstánou Elenou Rybakinaovou ve třetím kole poté, co v úvodních dvou kolech porazila Ruskou Annu Kalinskou a Češku Karolinu Moshovou. Vicemistryně Australian Open 2022 se po turnaji sníží hodnocení, protože se tak nestalo Své body obhajuje od minulého roku.

Poražený: Maria Sakkari (GRC)

Sedmadvacetiletý Řek vypadl ve třetím kole s Číňankou Lin Zhou, přestože byl nasazenou šestkou turnaje. Před prohrou Yueyuan porazil Čínu a Ruskou Dianu Schneiderovou.

Poražený: Daria Kasatkina (Rusko)

Pětadvacetiletá Ruska prožila turnaj zklamáním, když v prvním kole vypadla s krajankou Varvarou Gračevovou jako nasazená devítka.

Poražený: Ons Jabeur (TUN)

Osmadvacetiletá Tunisanka prohrála s Češkou Marketou Vondroušovou ve druhém kole poté, co porazila Slovinku Tamaru Zidancic. Jabeur byl po svém druhém místě na US Open v roce 2022 nasazenou dvojkou.

Vítěz: Tommy Paul (USA)

Pětadvacetiletý Američan vstoupil do druhého týdne působivými výhrami nad Němcem Janem-Lennardem Struffem, Španělem Alejandrem Davidovičem Fokinou a krajanem Jensonem Brooksbym. Do dalšího kola nastupuje proti Španělu Robertu Bautistovi Agutovi.

Vítěz: Ben Shelton (USA)

Dvacetiletý Američan před letošním rokem nevyhrál grandslamový zápas a ocitl se ve čtvrtém kole Australian Open s výhrami nad Číňanem Zhang Zhizhen, Chilanem Nicholasem Jarrym a Australanem na divokou kartu Alexejem Popyrinem. Ve druhém týdnu se má utkat s Američanem JJ Wolfem.

Vítěz: JJ Wolf (USA)

Čtyřiadvacetiletý Američan je na svém prvním grandslamovém turnaji s výhrami nad Australanem Jordanem Thompsonem, Argentincem Diegem Schwartzmanem a Američanem Michaelem Mohem. Ve druhém týdnu se Wolfe utká o postup do čtvrtfinále s krajanem Benem Chiltonem.

Vítěz: Sebastian Korda (USA)

Dvaadvacetiletý Američan dosáhl masivního vítězství nad Rusem č. 7 Daniilem Medveděvem a zajistil si místo ve 2. týdnu. V dřívějších kolech se Korda utkal s Chilanem Christianem Garinem a Japoncem Yusukem Watanukim. Korda se o postup do čtvrtfinále střetne s polským 10. nasazeným Hubertem Hurkaczem.

READ  Vysílá se film James Bond online?

Poražený: Rafael Nadal (Španělsko)

Zdá se zvláštní mít u Nadalova jména slovo „loser“, ale fanoušci vkládali velké naděje do 36letého Španěla, který ve druhém kole vypadl s Američanem Mackenzie McDonaldem. V prvním kole porazil 22násobného grandslamového šampiona dvouhry Anglie Jacka Drapera.

Poražený: Casper Roode (ani)

Čtyřiadvacetiletý Nor by mohl být novou světovou jedničkou, kdyby vyhrál Australian Open, ale místo toho spadl ve druhém kole s Američanem Jensonem Broxbym. Finalista French Open a US Open z roku 2022 porazil v prvním kole Čecha Tomáše Macháka.

Poražený: Daniil Medveděv (Rusko)

Šestadvacetiletý Rus se v letech 2021 a 2022 dostal do finále Australian Open, ale v roce 2023 prohrál ve třetím kole s Američanem Sebastianem Kordou. V prvních dvou kolech č. 7 nasazený Beach porazil Američana Marcuse Girona a Australana Johna Millmana.

Poražený: Taylor Fritz (USA)

Američan s nejvyšším hodnocením, 25, prohrál ve druhém kole s Australanem Alexejem Popyrinem. V prvním kole Fritz porazil č. 8 Gruzínce Nikoloze Basilashviliho.

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."