Tales of Symphonia Switch Remaster je obrovský problém, vývojáři se omlouvají

Tales of Symphonia Switch Remaster je obrovský problém, vývojáři se omlouvají

obrázek: Bandai Namco

Symfonické příběhy Je to jeden z nejlepších příspěvků v Dlouhodobé Pohádky série JRPGa je jednou z nejneobvyklejších her v krátkodobé a nerovnoměrné knihovně Nintendo GameCube. Přirozeně, dlouholetí fanoušci i nováčci byli napumpováni, aby viděli, jak kultovní klasika dostává remaster pro Switch. Jaká škoda, že nedávný remaster je přinejlepším menším portem, což přimělo vydavatele Bandai Namco, aby se omluvil a slíbil nadcházející opravu.

„Potvrdili jsme, že ve verzi tohoto produktu, která je aktuálně v prodeji, je problém s hratelností,“ zní hrubý překlad Téma tweetu S názvem „Omluva a informace“. „V současné době vyšetřujeme nápravu.“ Bandai Namco nezachází do podrobností o problémech, o kterých mluvíte, ani o tom, kdy by mohla dorazit první aktualizace. Kotaku Sáhl jsem po komentáři.

Potvrzení přichází o týden později Tales of Symphony remastered Vyšlo na Switch i PS4. Roztomilá a barevná hra na hrdiny Za úkol splnit starodávné proroctví a bojovat proti zlu, které zachvátí umírající svět – standardní tarif JRPG je zvýšen o sympatické postavy a zábavný hybridní bojový systém.

Fanoušci byli Už v rozruchu Vzhledem k tomu, že remake bude omezen na 30 snímků za sekundu namísto běhu na 60 snímků za sekundu jako původní verze GameCube, ale praktický čas také potvrdil další nedostatky, od dlouhé doby načítání až po některé artefakty v rámci nového upgradu HD. Řada hráčů se podělila o své frustrace online, dokonce zašli tak daleko, že přímo porovnali záběry se staršími HD verzemi dostupnými na PS3 a Steam:

Za poslední týden jsem strávil pár hodin s verzí Switch, a i když jsem si ji obecně užíval, technické nedostatky a nedostatek nových funkcí pro kvalitu života zanechávají špatnou pachuť, zvláště za port za 40 $. téměř 20 let stará hra. Barvy jsou jasné a rozlišení je ostré, ale delší doby načítání mezi náhodnými setkáními se opravdu začínají protahovat a absence jakékoli funkce automatického ukládání je skutečným problémem. jako RPG stránky ukazující na V jeho recenzi chybí i maličkosti, jako jsou blednutí mezi scénami, které jsou nyní sporadicky ořezány do černa, nebo rozmazané pozadí při navigaci v nabídce pauzy.

Už jsme to viděli s Remaster z roku 2022 Chrono Cross. Zatímco hra obsahovala nové funkce pro kvalitu života, jako je odemykání rychlého převíjení vpřed od začátku a umožňující snížit úroveň obtížnosti, efekt HD byl hit-or-miss a snímková frekvence. Ve skutečnosti to fungovalo hůř než v původní verzi PS1. Až Juž tento týden Že hra konečně dostala aktualizaci, která se pokouší zlepšit její výkon a cílí na limit 60 snímků za sekundu.

Snad to nebude trvat dlouho Tales of Symphony remastered Pro opravu, i když nejsem optimista, neskončí to jako obrovská promarněná příležitost. Pokud čekáte desítky let, než se vrátíte do boje Lloyda a jeho společnosti proti Desianům za obnovení míru a stability v zemi Sylverant, řekl bych, že neztratila své kouzlo. Přál bych si, aby to bylo přenášeno časem s větší péčí a fanfárami.

READ  Capcom oznamuje Monster Hunter Rise: Sunbreak Demo, které je nyní k dispozici

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *