Smith oznamuje přidání čtyř hráčů. Dva se připojí v lednu

Smith oznamuje přidání čtyř hráčů.  Dva se připojí v lednu

Trenér ženského tenisu v Kansas State Jordan Smith V úterý (13. prosince) bylo oznámeno, že na soupisku pro nadcházející sezónu jaro 2023 byli přidáni dva hráči spolu s dalšími dvěma hráči na podzim 2023.

Farhat Qamar20letá dívka z Džajpuru v Indii a Maria Santosová18letý rodák z portugalské Cortegy bude od ledna soutěžit za Wildcats.

Tereza Poláková18letá z Dolních Břežan, Česká republika, a Konvice Charlotte17letý mladík z německého Bad Durkheimu přijede na Manhattan na podzim roku 2023.

Kumarová soutěžila na Mistrovství žen ITF 2022 5-7 ve dvouhře a 1-3 ve čtyřhře.

„Bylo by skvělé přidat Farhata do našeho týmu v lednu,“ řekl Smith. „Přiveze spoustu zkušeností ve dvouhře i čtyřhře. Farhat určitě předvede skvělou Divokou!“

Santos primárně soutěžil v roce 2022 ITTF Junior Giants Championships ve dvouhře 9:15 a ve čtyřhře 14:11.

„Jsme nadšeni, že se Maria připojila k našemu tenisovému programu,“ řekl Smith. „Maria byla velmi úspěšná na kurtu juniorské čtyřhry, včetně postupu do finále mistrovství Evropy!“

Poláková dobře konkurovala v juniorské ITF, protože leden 2022 zahájila vítězstvím na turnaji J5 Prague. Rok zakončila s bilancí 20-8 ve dvouhře, včetně série 7 výher, a ve čtyřhře šla 5-6. Zúčastnila se také dvou turnajů WTA, kde byla 0-2 ve dvouhře a 0-1 ve čtyřhře.

„Jsme nadšeni, že se Teresa letos na podzim připojí k tenisové rodině,“ řekl Smith. „Má skvělé tenisové zázemí a velkou osobnost. Při Terezině návštěvě jsme věděli, že bude v budoucnu skvělá jako Divoká kočka.“

Keitel se v roce 2022 probojovala do 19-12 v juniorských soutěžích ITF, vyhrála posledních pět zápasů a turnaj J5 Merzig. V juniorské čtyřhře také šla 7-6 a vyhrála turnaj J4 Fuerth v rámci čtyřzápasové vítězné série. Zúčastnila se také dvou turnajů WTA, ve čtyřhře šla 1-2 a 1-1.

READ  Anton Cooper se vrací na pódium světového poháru horských kol s „nejlepším závodem od Tokia“

„Další skvělý přírůstek do našeho programu, který přinese Charlotte příští podzim,“ řekl Smith. „Myslím, že její schopnosti zde jasně zazáří a přinesou tenisovým kočkám velkou hloubku!“

K-State zahájí jarní sezónu 2023 v sobotu a neděli 21. až 22. ledna prvními vzájemnými zápasy proti North Florida a Florida Atlantic v Boca Raton na Floridě.

Jak sledovat kočky: Kompletní informace o ženském tenisovém týmu K-State naleznete na www.kstatesports.com A sledujte týmové kanály sociálních médií CvrlikáníA Facebook A Instagram.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *