Slay the Spire 2, Vampire Survivors meets Contra a další hry „Triple-i“

Slay the Spire 2, Vampire Survivors meets Contra a další hry „Triple-i“
Přiblížit / Norsko Je to hra, která dobře sděluje svůj účel prostřednictvím snímků obrazovky.

Maskovaný kůň

a Tripartitní iniciativa Je to herní show, kterou dostává, a je také v vtipu.

Triple-i má pravdu v tom, že většina herních „výkladních skříní“ je plná firemních chmýří, trvá příliš dlouho a často je ukotvena kolem několika velkých titulů. První středeční událost Triple-i přinesla více než 30 oznámení a upoutávek pro hru v rozmezí 45 minut a všechny byly konzistentní. V některých ještě větších studiích se objevilo několik velkých jmen a definice toho, co je „Triple-i“, je docela vágní, možná záměrně. Ale bylo tam spousta pozoruhodných her, zejména na PC.

jaké hry? Web Triple-i uvádí, že reklama „může obsahovat stopy nepoctivého“. V pauze v expozici vševědoucí vypravěč textu poznamená, že je „jen pár darebáků (slibů). Triple-i bylo plné darebáků, roguelike, survivalistů, stavitelů měst, stavitelů palub, Hades– To se mi líbí, 16bitové platformy, vysavač krve Přeživší A jeho potomstvo, tahová taktika a pak auto, které má občas nohy. V nezávislých a nezávislých hrách panují silné trendy, ale nechybí ani skutečná překvapení.

Inaugurační prezentace iniciativy Triple-I.

Pokud chcete celou sbírku nápadů na seznam přání na Steamu, pokračujte a sledujte to celé. Ale tady je cheat list nejnovějších titulů a pozoruhodných aktualizací, které mě nejvíce zaujaly.

تتمتع <em>Slay the Spire 2</em> Stejný vzhled a karetní hra jako originál, ale nové mechaniky jsou připraveny.“ src=“https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2024/04/sts2_2.jpg“ width=“1920 “ výška =“1080″/><figcaption class=

Porážka věže 2 Má stejný vzhled a karetní hratelnost jako originál, ale v zásobě jsou nové mechaniky.

MegaCrate

Porážka věže 2pokračování hry z roku 2019, která spustila stovky roguelike deck-buildingových her, oznámila svou existenci s upoutávka Které neobsahuje karty. Ale podívejte se na Steam stránku a uvidíte, že se vrátí postavy Ironclad a Silent z originálu spolu s The Necrobinder, kostlivcem s kosou, který září nemrtvými plameny. Hra byla podle vývojářů kompletně přepsána z originálu, se zcela novým vizuálem a „moderními funkcemi“. Jedinou špatnou zprávou je načasování: bude spuštěn v Early Access v roce 2025.

<em>Dinolordi</em>.“ src=“https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2024/04/dinolords2.jpg“ width=“1920″ height=“1080″/><figcaption class=

Dinolordi.

Nasadit loď duchů

Dinolordi (Traktor) Ve středověké Anglii jste postavili vesnici, opevnili ji a vycvičili své síly, aby odolali vikingským nájezdníkům. Je to hra, která byla vytvořena dříve, až na to, že ti invazní Dánové mají dinosaury. Prolomí zdi a sežerou hloupé vesničany. Stegosaurus roztočí svůj špičatý ocas v kruhu a srazí jich desítky.

Vampire Survivors: Operation Shotguns (DLC). Traktor.

DLC Vampire Survivors: Operation Guns. Contra Pokud jste obeznámeni s aktivem, řekne vám většinu toho, co potřebujete vědět. Automatická střílečka Bullet Heaven dostane 11 nových postav, 22 nových zbraní, nové fáze (některé s velmi bočním rolováním) a spoustu hudebních remixů inspirovaných klasikou Bullet Hell. Contra. DLC dorazí 9. května.

Darebný princ z Persie Traktor.

Darebný princ z Persie Od vydavatele Ubisoft, který slovo „indie“ obvykle nevyvolává ani na úrovni „iii“. Ale vývojář, Evil Empire, je jedním ze dvou týmů, které stojí za klasickou akční hrou Rogue-Lite Mrtvé buňkyon je ten, kdo bere Perský princ Licence v nečestných trendech. Jak se dalo čekat, budete skákat, budete bojovat s nemožnou elegancí a budete hodně umírat. Umělecký styl je poutavý a probíhající změny by měly otevřít další styly. Předpokládané datum vydání je 24. května.

Norsko Datum vydání traileru.

Norskokterý má vyjít 16. května, vyzývá jeho inspiraci Svět Reem A Crusader Kings Věřím tomu předem na stránce Steam. Hra působí jako zábavná směs praštěného, ​​ponurého, taktického a zchátralého chaosu, přičemž se do ní vrhá také nějaké strašení vládnoucí třídy. Protivné, brutální, krátké, ale také hodně zábavné?

V žádném konkrétním pořadí některé další přednosti Triple-i:

  • Nebezpečí deště 2 Získává bezplatný obsah, aktualizaci věnování, která zahrnuje část obsahu Mrtvé buňky skiny.
  • Zabijte rytíře Je to brutální, temná a bezútěšná izometrická hra, ale váš démonský rytíř má zbraně.
  • Lisara: Summit Kingdom Posouvá stavitele měst a městské hraní do nových výšin, doslova v horách, kde se potýkáte s lavinami a visutými mosty.
  • katastrofaz měsíční světlo Lidi, je to stavba hradu a obranná hra cihla po cihle.
  • Darkest Dungeon 2 Získává nový herní režim „Kingdoms“.
  • Jaké auto? Hraješ auto s nohama? Občas závodí, občas vaří. 5. září je hloupý čas.
  • Ve světě Stav arény získá někdy v roce 2024.
  • myš„Některé druhy Mickey Mouse jsou nyní veřejným vlastnictvím“ z pohledu první osoby ve skutečnosti zní mnohem zajímavěji, než naznačuje jeho vtipná úvodní fráze.
  • Výška Vupírská hra s otevřeným světem, bude spuštěna v Early Access 8. května vedle Castlevania Legacy Přechod. Konečně můžeš vypustit (doslova) svatějšího než ty Simona Belmonta.
READ  Azure Striker Gunvolt 3 Update 2.0.0 je nyní k dispozici pro PS5 a PS4, spuštěn 16. prosince pro Xbox Series X, Xbox One, Switch a PC

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *