Seznamte se s Miss World 2024 z České republiky Kristinou Peškovou – Republic of the World

Seznamte se s Miss World 2024 z České republiky Kristinou Peškovou – Republic of the World

Poznejte Miss World 2024, Češku Kristinu Peškovou | Foto: Instagram

Češka Kristina Pešková získala titul Miss World 2024 na velkolepém ceremoniálu v Bombaji. Její nástupkyní byla korunována Polka Karolina Bilawska, která se shodou okolností stala loňskou vítězkou. Yasmina Zaytoun získala druhé místo v libanonské soutěži. Česká republika soutěž naposledy vyhrála v roce 2006, kdy Taťána Kuchařová Ctil jsem korunu.

Kdo je Kristina Peshkova?

Nová Miss World, Christina, 24, studuje dvojí diplom v právu a obchodní administrativě. S kariérou modelky však žongluje. Založila také nadaci Kristiny Pieszko a založila anglickou jazykovou školu pro znevýhodněné děti v Tanzanii. Nejen to, Christina je také běžnou dobrovolnicí ve své škole. Christina má také zvláštní zájem o hudbu a strávila devět let na Akademii umění. Hraje na příčnou flétnu a housle.

Více o Miss World 2024

První na druhém místě byla Yasmina Zaytoun z Libanonu. Ind Sini Shetty odstoupil ze závodu poté, co dosáhl známky v první osmičce. V letošním roce byl zvolen nový formát. Celkem se mezi sebou utkalo 112 účastníků. Čtyři nejlepší byli posouzeni podle své krásy podle smysluplného projektu a pak jsme dostali své Miss World 2023 Vítěz a vicemistr.

Ceremoniál byl svědkem přítomnosti mnoha významných osobností. Kriti Sanon, Pooja Hegde, Priyanka Chahar Chaudhary a Rubina Dilaik byly mezi ostatními. Dnes večer vystoupili umělci jako Shaan, Neha Kakkar a Tony Kakkar. Speciálním hudebním hostem večera byla navíc vítězka Miss World 2019, která se stala profesionální zpěvačkou, Toni Anne Singh.

READ  Česká centrální banka podruhé za sebou snižuje úrokové sazby, aby pomohla ekonomice

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *