Samsung zahajuje masivní týdenní výprodej – podívejte se na 8 nejlepších nabídek, které doporučuji

Samsung zahajuje masivní týdenní výprodej – podívejte se na 8 nejlepších nabídek, které doporučuji

Obrovský výprodej Samsung Discover pro letošní sezónu je nyní po krátkém období předběžného přístupu pro čtenáře TechRadar otevřen všem. Nyní jsou k dispozici další nabídky pro nejoblíbenější telefony, televizory, spotřebiče, nositelná zařízení a další pokročilé technologie výrobce. Všechny jsem je prozkoumal, abych vám přinesl naše nejlepší tipy.

Zřejmým vrcholem je skutečnost, že můžete získat Samsung Galaxy S23 Ultra od 399 $ s způsobilým protiúčetem – navíc získáte bezplatný upgrade se dvěma úložištěmi. Chcete-li získat největší slevu, musíte samozřejmě předat nedávné prémiové zařízení, ale na různé telefony existují slevy až stovek dolarů. Je to skvělý způsob, jak získat jeden z nejlepších telefonů za velmi nízkou cenu.

Samsung Galaxy A54 je možná atraktivnější pro ty, kteří mají omezený rozpočet s počáteční cenou 124,99 $. Tato sleva pochází z automatické slevy 75 $ z plné ceny 449,99 $ a navýšeného obchodního kreditu až do výše 250 $. Je to vynikající koupě, pokud potřebujete dobře vyrobený a plně vybavený smartphone bez všech zvonků a píšťalek řady S.

Existuje také spousta televizních nabídek, se vším od QLED, OLED a 8K televizorů snížených až o 4 000 $.

Prohlédněte si celou nabídku Objevte Samsung sami nebo si níže prohlédněte naše oblíbené. Během týdne vás také budeme informovat a v nadcházejících dnech budou spuštěny další bleskové nabídky a nabídky.

Objevte výprodeje Samsung – 8 nejlepších nabídek

READ  Režisér Baldur's Gate 3 popírá zvěsti o škrtech obsahu na poslední chvíli před vydáním

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *