Předpovědi kvalifikace mistrovství Evropy na čtvrtek, včetně Francie a Irska

Předpovědi kvalifikace mistrovství Evropy na čtvrtek, včetně Francie a Irska

Sports Mole poskytuje předpovědi skóre a náhledy pro všechny dnešní kvalifikační zápasy mistrovství Evropy, včetně Francie a Irské republiky.


© Reuters

Kazachstán A Finsko Oba týmy mají v čele skupiny H devět bodů, přičemž oba týmy se ve čtvrtek vrátí do kvalifikace mistrovství Evropy 2024 v Astaně.

Oba týmy zatím zaznamenaly tři výhry a jednu prohru Dánsko, Slovinsko, Severní Irsko A San Marino Z automatických kvalifikačních míst.

Říkáme: Kazachstán 2-2 Finsko

Vzhledem k tomu, že oba týmy vyhrály každý ze svých posledních tří kvalifikačních zápasů, mohli jsme vidět zajímavou remízu mezi Kazachstánem a Finskem, když se lídři skupin snaží udržet pronásledovatele na uzdě.

Máme nápovědu Partneři Očekávají více než 1,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Trenér Černé Hory Miodrag Radulovic reaguje 27. března 2023© Reuters

černou horu Posaďte se proti Litva Ve čtvrtek večer se budou snažit získat výhru, která by je vrátila do boje ve skupině G.

Pokud jde o hostitelskou zemi, zaujímá poslední místo v kvalifikační skupině Euro 2024, i když má možnost postoupit bodově se svým dalším konkurentem.

Říkáme: Litva 1-2 Černá Hora

Litva, která remizovala s Bulharskem, nelze vyloučit, že si v této soutěži vezme alespoň další díl kořisti. Můžeme však jen podpořit hosty, kteří musí být dostatečně dobří na obou koncích hřiště, aby se kvalifikovali s maximálním počtem bodů.

Máme nápovědu Partneři Očekávají více než 1,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Francouz Kylian Mbappé slaví 19. června 2023 svůj první gól© Reuters

Francie Až přivítají, budou se snažit udržet si perfektní start do skupiny B kvalifikace Euro 2024 Irská republika Do parku princů ve čtvrtek večer.

Boys in Green budou usilovat o odvetu na Les Blues poté, co v březnu utrpěli těžkou porážku 1:0 v Dublinu v obráceném zápase díky úžasnému zásahu Benjamina Pavarda.

READ  Wales poráží Estonsko a nechává Belgii čekat | fotbalové novinky

Říkáme: Francie 3-0 Irská republika

Irská republika frustrovala Francii kouzly během jejich posledního střetnutí před šesti měsíci a bude potřebovat další silnou ukázku, pokud chce v Paříži dosáhnout slavného výsledku.

Nicméně není překvapením, že Francie je v této soutěži považována za favorita a bohatství útočné kvality, kterou má Deschamps k dispozici, by mělo jeho týmu pomoci zajistit další kvalifikační vítězství.

Máme nápovědu Partneři Očekávají, že vyhrají doma.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu

> Jak se Francie mohla postavit proti Irské republice


Nizozemský hráč Nathan Ake slaví 27. března 2023 svůj druhý gól s Woutem Weghorstem a Matthijsem de Ligtem.© Reuters

Ve snaze rychle setřást zklamání z Ligy národů UEFA, Holandsko Hrát na hostitele Řecko Na stadionu Philips v Eindhovenu ve čtvrtek večer kvalifikace UEFA Euro 2024.

Zatímco Orange tým posbíral tři body z prvních dvou zápasů ve skupině 2, Pirateko nasbíralo šest bodů z prvních tří zápasů.

Říkáme: Nizozemsko 2-2 Řecko

Po neuspokojivém začátku roku 2023 je Nizozemsko pod tlakem, aby se zlepšilo a dostalo se na vrchol v papírově pozitivním domácím zápase s Řeckem.

Nicméně vzhledem k tomu, že Oranje postrádá řadu klíčových hráčů a pod Koemanem prokázali známky oslabení obrany, mohlo by Řecko vytáhnout zmatek a získat těžce vybojovaný bod v zábavném utkání v PSV Eindhoven, aby naštvalo skupinu B.

Máme nápovědu Partneři Očekávají méně než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu

> Jak se může Nizozemsko postavit proti Řecku?


Polský hráč Karol Swiderski slaví 27. března 2023 svůj první gól s Przemyslawem Frankowskim a jeho spoluhráči.© Reuters

Abychom napravili ztrátu v páté skupině kvalifikace ME, Polsko Snažte se získat maximální počet bodů ve čtvrtek, kdy Faerské ostrovy Jsou to návštěvníci Stadionu Narodowy ve Varšavě.

Poté, co Eagles naposledy klopýtli v Moldavsku, nechali je daleko za vedoucími skupin Česká republikaCo se týče Faerských ostrovů, ty jsou na konci tabulky s jediným bodem ze tří zápasů.

READ  Ošetřovatelé lovili letos na podzim s lovci krůty, medvědy a jeleny

Říkáme: Polsko 4:0 Faerské ostrovy

Vzhledem k tomu, že Polsko ví, že další klopýtnutí proti jedné z menších stran ve skupině E by mohlo být velkou ranou pro jejich aspirace na první dva, silná strana se bude muset ve čtvrtek o věci postarat. Tím, že se příští léto vrátí na cestu do Německa, výhra na domácí půdě připraví Eagles na vzrušující střetnutí s… Albánie Později tento týden.

Máme nápovědu Partneři Očekávají méně než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Český hráč Ladislav Krejčí slaví 24. března 2023 svůj první gól s Alexem Králem.© Reuters

Dva nejlepší týmy skupiny E kvalifikace mistrovství Evropy se střetnou ve čtvrtek večer, Česká republika hostí Albánii ve Fortuna Areně.

Hosté mají před cestou do Prahy šest bodů ze tří zápasů. Mezitím domácí vedou průběžné pořadí a udržují si svou neporazitelnost.

Říkáme: Česko 1-0 Albánie

A protože Albánie od začátku roku 2022 vyhrála pouze dvakrát – v obou případech se skromnými soupeři – odejít z Prahy s bodem může být příliš. Navzdory tomu, že mají ve svém týmu několik potenciálních změn ve hře, Eagles postrádají inteligenci svých hostitelů, kteří nemají tendenci inkasovat mnoho gólů proti národům podobného postavení.

Máme nápovědu Partneři Očekávají více než 1,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Trenér Srbska Dragan Stojkovič 20. června 2023© Reuters

Srbsko A Maďarsko Oba týmy se střetnou ve čtvrtek večer na stejných bodech ve skupině sedm.

Oba týmy vyšly ze svých prvních tří kvalifikačních zápasů na Euro 2024 bez porážky a budou se podporovat, aby v této sérii pokračovaly v Bělehradě.

Říkáme: Srbsko 2:0 Maďarsko

Přestože je Maďarsko špičkovou zemí a ve svých prvních třech zápasech udrželo čisté konto, je to jejich nejtěžší zápas ve skupině. Srbsko je obecně před svými fanoušky impozantní tým, což nás vede k tomu, že doma očekáváme těžké vítězství.

Máme nápovědu Partneři Očekávají více než 1,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu

READ  José Quijada pozval Angels' World Baseball Classic

Dánský útočník Rasmus Hoglund, 23. března 2023© Reuters

Dánsko se pokusí oživit svou kvalifikační kampaň na Euro 2024, když ve čtvrtek večer navštíví stadion Parken skromné ​​San Marino.

Po čtyřech zápasech do konce jsou domácí ve skupině H dva body za Finskem a Kazachstánem, zatímco hosté jsou na konci tabulky.

Říkáme: Dánsko 5:0 San Marino

Čtvrteční zápas poskytuje Dánsku dokonalou příležitost oživit svou kvalifikační kampaň na Euro 2024 – a očekáváme, že červenobílí vytáhnou nad hosty obrovskou výhru.

Máme nápovědu Partneři Očekávají více než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Slovinec Andraz Sporar slaví vstřelení svého prvního gólu se Zanem Carnicnikem 19. června 2023© Reuters

Severní Irsko se bude snažit ukončit sérii tří porážek, když se ve čtvrtek ve Stusici utká se Slovinskem v kvalifikaci o Euro 2024.

Čtyři body za Slovinci se Zelenobílá armáda ocitla ve skupině H druhá ode dna, když ve čtyřech zápasech vyhrála pouze jednou.

Říkáme: Slovinsko 2:0 Severní Irsko

Poté, co Severní Irsko prohrálo poslední tři zápasy bez vstřeleného gólu, vypadá to, že ve čtvrtek utrpí další zdrcující porážku, čímž posílí naděje Slovinska na kvalifikaci.

Máme nápovědu Partneři Očekávají více než 1,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu

ID:523348:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect20651:

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *