Počkat, to je rozbité Porsche 911 GT2 RS profesionálního golfisty Patricka Reeda na Copartu?

Počkat, to je rozbité Porsche 911 GT2 RS profesionálního golfisty Patricka Reeda na Copartu?

Aktualizace: 27.04.21 19:39 ET: tento Článek byl aktualizován o další informace z VINwiki, které ukazují, že vozidlo je skutečně identické.

Začátkem tohoto týdne jsme hlásili velmi vybledlé, velmi zelené zelené Porsche 911 GT2 RS představený na Copartu. Nyní jsme narazili na dráždivou informaci, která naznačuje, že rozbité GT2 nemohlo patřit nikomu jinému než golfistovi Patricku Reidovi. I když nemůžeme s jistotou říci, že toto auto je jeho, některé důkazy silně naznačují, že tomu tak je.

Dotyčným vozidlem je Porsche 911 GT2 RS z roku 2019, které je v současné době uvedeno v Houstonu, Texas, Podle Coparta. Vůz utrpěl velké poškození téměř všech panelů včetně střechy. Zejména přední nárazník byl na straně řidiče zcela zničen a obnažilo se kolo, zatímco boky vozu byly ošklivě rozbité. Samotný zadní spoiler zcela chybí. Je tragické, že k nehodě došlo s najetím pouhých 361 mil. Toto superauto bylo zničeno před koncem období hackování.

Stopa drobků vede jednoho k Patricku Reedovi. Toto přišlo jako první motor pozornost od příspěvku na redditu Tvrzení, že auto patřilo profesionálnímu golfistovi. Jak se ukázalo, Reed již dříve sdílel fotografie Porsche 911 GT2 RS, které se nápadně podobalo tomu havarovanému v Copartu. podle Golfový týden V roce 2019 Reed nedávno obdržel své Porsche 911 GT2 RS, objednal si ho po vítězství na Masters v roce 2018, pravděpodobně proto, aby odpovídalo jeho nové bundě. Barva, kola a obtisky směřují směrem k profesionálnímu golfistovi. Navíc stejně jako fotka, kterou Reid zveřejnil na Instagramu Před čtyřmi letyCopartovo nabourané auto má také žlutou pinzetu, žluté prošívání a žluté bezpečnostní pásy.

Jako u všech spekulací vždy existuje možnost, že bychom mohli být mimo cíl. Je zcela možné, že nabourané Porsche 911 GT2 není Patricka Reeda a je jen náhoda, že jeho auto se tomu dotyčnému hodně podobá. Bez ohledu na to, důkazy, které jsme dosud odhalili, jsou přesvědčivým případem, zejména s ohledem na shodu VIN. Navíc Porsche nevyrábí tolik GT2 RS každý rok, natož s těmito přesnými specifikacemi.

Pokud by toto skutečně bylo Porsche Patricka Reida, byl by to smutný konec krásného auta. GT2 RS je velmi respektovaný a vyhledávaný stroj s 3,8litrovým dvojitým přeplňovaným šestiválcovým motorem schopným vyvinout výkon 690 koní. S maximální rychlostí 211 mph a časem z 0-60 za pouhých 2,6 sekundy je to vůz, který vyžaduje respekt a opatrnost stejnou měrou. Není divu, že okamžik přílišné horlivosti nebo obyčejná chyba může vést k tak zničujícímu rozchodu.

Nezbývá než doufat, že se dostane do rukou někoho, kdo mu dokáže vrátit jeho zašlou slávu. Vzhledem k míře poškození může skončit mrtvý nejen dárce motoru. Mezitím si nechte připomenout, že i ti nejzkušenější řidiči se mohou ocitnout v potížích, když budou čelit naprosté síle superauta.

Zůstaňte naladěni, zatímco pokračujeme ve vyšetřování záhady havárie Porsche 911 GT2 RS a toho, zda skutečně patřila golfové superstar Patricku Reedovi. CD přehrávač Můžete se obrátit na tým Reed a požádat o komentář a tento článek bude odpovídajícím způsobem aktualizován. Mezitím se podívejte na fotky a rozhodněte se sami. A jako vždy nezapomeňte řídit zodpovědně a respektovat stroje, které milujeme.

Dostali jste tip? Dejte vědět autorovi: [email protected]

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *