Nejnovější pokémon v šarlatové a fialové je děsivé malé štěně

Pojďme pozdravit zbrusu nového Pokémona, se kterým se setkáme v regionu Baldia. Nebo bychom měli říct „bú“? Nejnovější přírůstek do pokémon šarlatový a fialový Odhaleno – a mohlo by vás to vyděsit!

Štěně Pokémon Club Ghost z Naranja Academy objevilo rozkošné štěně Ghost a pořídilo pro nás všechny záběry K vidění na YouTube. Měl by se Fido bát? Možná…ale nikdy nemůžete mít příliš mnoho psích Pokémonů, zvláště když je jeden trochu zastrašující.

Toto štěně se jmenuje Greavard a je to čistý duch – je tak huňatý a chlupatý, že mu nevidíte oči. Má nad hlavou svíčku – možná ji vlastní Litwick? Je také velmi hravý a rád se schovává v zemi a svíčka trčí ven.

Ale zdá se, že jeho veselost může vést k něčemu velmi děsivému – může vás uspávat. Nebo ti krade duši? ‚Vysílání‘ končí tím, že studentka omdlí, kamera spadne a pes jí olízne obličej. Uh…?

Jen další perfektní přítel, který se přidá k vašemu ‚dexu, tedy? Ano, samozřejmě. A skutečnost, že je přátelský A Můžeš se cítit osamělý? Necháme toho malého, aby nás kdykoli vyděsil.

READ  Krásné uživatelské rozhraní Android 12 s měnícími se barvami opravdu odpovídá humbuku

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.