Na co se mám zeptat Ami Vitaly?

Na co se mám zeptat Ami Vitaly?

Ano, mám s ní rozhovor. Z Wikipedie:

Ami Vitalij On je američan novinový fotograf, Režisér dokumentárních filmůučitel a řečník. V roce 2018 vydala obrázkovou knihu s názvem pandí láska Kdo odchytí pandy v zajetí a vypustí je do volné přírody…

V roce 1994 se připojil Vitalij Tisková agentura (AP) jako editor fotografií v New Yorku a Washington DC[5][6] Sama financovala své cestování prostřednictvím své práce s AP a odešla Česká republika V roce 1997.

přestěhoval do Praha, Česká republikaStrávil rok přibližováním války v Kosovo, cestovat tam a zpět do Prahy, trávit měsíc v kuse ve válečné zóně. Pak jsem cestoval do AngolaA pak k druhé intifádě v roce Gaza A Izrael. V roce 2000 získala grant od Alexia Foundation na dokumentaci malé vesnice v západoafrické zemi Guinea Bissau.

Vitale v současné době fotografuje příběhy o přírodě a životním prostředí, aby se vzdělával v otázkách globální ochrany přírody. Je vizuální novinářkou, která pracuje jako fotografka národní geografiea Režisér dokumentárních filmůa A Kameraman. Její nedávné fotografie se zaměřují na ochranu divoké zvěře v Africe, na Středním východě a v Asii. Jako velvyslanec pro Nikon A smluvní fotograf s národní geografie Časopis, který dokumentoval divokou zvěř a pytláctví v Africe Konflikt mezi lidmi a divokou zvěřía zaměřila své úsilí na úspory Nosorožec severní bílý Opětovné vysazení pand do volné přírody.

Procestoval jsem přes sto zemí. tady Její domovská stránka, který obsahuje odkazy na její dokumenty. tady Její Instagram.

Tak na co se jí mám zeptat?

READ  EMDB 5.19 | Newen

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *