Modern Warfare 3 Season 1 podrobná s informacemi o režimech, mapách a mapě Urzikstan ve Warzone

Modern Warfare 3 Season 1 podrobná s informacemi o režimech, mapách a mapě Urzikstan ve Warzone

v Dnešní příspěvek na bloguVýrobce Call of Duty Activision nám poskytl podrobný pohled na první sezónu Modern Warfare 3 (2023), která bude obsahovat nové mapy pro více hráčů, návratový herní režim a některé aktualizace režimu Zombies.

Sezóna 1 přinese tři nové mapy do režimu pro více hráčů 6v6. „Meat“ se odehrává v útulném řeznictví v East Bay, „Greece“ je idylické pobřežní městečko a „Rio“ vám umožní zastřelit své přátele v centru města. Trendy brazilské nákupy.

Pokud vy a váš nejlepší přítel hledáte nějakou akci 2v2, máte štěstí, protože herní režim Gunfight se vrátí s 1. sezónou Modern Warfare 3 také. Nyní se zdá, že budete muset využít jednu mapu, což je vojenské výcvikové zařízení určené pro režim pro čtyři hráče.

Další kapitola Modern Warfare Zombies také začne, s Enter the Rift, která pošle naše nemrtvé zabijáky do tajemného portálu zvaného Dark Aether Rift, spolu s novou zbraní, která promění nepřátele ve spojence pomocí povzbuzení ve tvaru kulky a nové vybavení, které „otestuje vaši dovednost.“ Hráč jej otevřel,“ uvádí příspěvek.

Sezóna bude také zahrnovat obsah pro bojový královský režim Call of Duty, Warzone, prostřednictvím nové mapy nazvané Urzikstan, kterou blog popisuje jako „městskou krajinu s 11 hlavními body zájmu“. Warzone také obdrží herní aktualizace, aby byla její meta více v souladu s moderními hrami Call of Duty (zrušení slice a Tac-Stance obdržely výzvy).

Call of Duty: Modern Warfare 3 má trochu skalnatý začátek, protože nedávno muselo vytáhnout nějaké multiplayerové mapy kvůli docela hrozným spawnům a naše recenze na kampaň, režim Zombies a multiplayer jsou všechny pod úrovní. Vysoká úroveň seriálu.

Travis Northup je autorem pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru @TieGuyTravis A přečtěte si ho Reportáž ze zápasu zde.

READ  Režim hráče Super Punch-Out nalezen po 28 letech

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *