Microsoft láká softwarové hackery na 50% slevu na Office

V odvážném pokusu odvrátit digitální podvodníky od života zločinu nabízí Microsoft 50procentní slevu na svůj Office některým lidem, kteří používají pirátské verze. gax Zprávy V pirátských aplikacích Office se na pásu karet Office objeví nová zpráva, která lidi láká k využití 50procentní slevy na původní předplatné Microsoft 365.

Zpráva je spojena se souborem oficiální stránky společnosti Microsoft který tvrdí, že „pirátský software vystavuje váš počítač bezpečnostním hrozbám“. Microsoft varuje hackery Office, že riskují vystavení virům a malwaru, ztrátě dat, krádeži identity a nemožnosti přijímat důležité aktualizace.

Upozornění na slevu 50 procent.
Foto: gax

Sleva snižuje cenu předplatného Microsoft 365 Family na pouhých 49,99 $ na první rok nebo 34,99 $ na rok na Microsoft 365 Personal.

Microsoft používá bannery „Get Office Genuine“ ve své produktivní sadě již léta, ale je vzácné vidět, že by výrobce softwaru nabízel výrazné slevy, aby přeměnil hackery na platící zákazníky. Zdá se, že soupeř neexistuje navždy Vydání Office 2021 za 149,99 $, Pokud jde o. Stejně jako my ostatní jsou hackeři přesvědčováni, aby místo toho přešli na předplatné Office, protože Microsoft se snaží rozšířit počet svých předplatitelů na více než 50 milionů.

READ  Data Fitbit poukazují na probíhající fyzické změny u některých lidí s Covid-19

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.