Malé místní projekty schválené na rok 2024

Malé místní projekty schválené na rok 2024
Malé lokální projekty schválené na rok 2024 | Velvyslanectví České republiky v Novém Dillí

Foto: Sira

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Českou rozvojovou agenturou schválilo projekt místního rozvoje malého rozsahu, který bude realizován v Bangladéši v roce 2024. Projekt bude realizován globální organizací občanské společnosti se sídlem v Bangladéši, jejímž cílem je vybudovat a posílit komunitu žen, které jsou odolné vůči změně klimatu, v regionu River Island (Char), aby pomohly vymýtit chudobu a zvýšily jejich šance stát se finančně nezávislými prostřednictvím zemědělského zemědělství. Financování české rozvojové pomoci činí 421 000 Kč.

Velvyslanectví České republiky v Novém Dillí má Máte více než 105 žádostí Z Nepálu, Bangladéše, Srí Lanky, Bhútánu a Malediv. Pouze 31 žádostí splnilo podmínky výzvy na projekty malého místního rozvoje pro rok 2024 a byly hodnoceny Ministerstvem zahraničních věcí ČR a Českou rozvojovou agenturou.

Velvyslanectví ČR v Novém Dillí by rádo Děkujeme všem žadatelům kteří předložili své návrhy. Informace o výzvě k předkládání projektů malých místních rozvojových projektů pro rok 2025 budou zveřejněny v srpnu/září 2024 na webových stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *