Koronavirus (COVID-19) v Buncombe County stále stoupá; Testy se hledají těžko

Koronavirus (COVID-19) v Buncombe County stále stoupá;  Testy se hledají těžko

ASHVILLE – Koronavirus (COVID-19) je nyní v Buncombe County na nejvyšší úrovni od prosince a testování v místních lékárnách klesá.

Od 16. srpna jsou úrovně COVID-19 v oblasti Metropolitan Sawyer v Buncombe County nyní mezi 80. a 99. percentilem ve srovnání s úrovněmi dříve naměřenými na stejném místě, což je nejvyšší možná klasifikace ministerstvem zdravotnictví Severní Karolíny a Lidské služby. Monitorovací panel. Toto jsou nejnovější dostupná data.

Počet hospitalizací v západní části státu zůstává podle NCDHHS nízký. Sedmidenní průměr u dospělých na jednotkách intenzivní péče jsou dva. Buncombe County zůstává v „zelené zóně“ CDC pro hospitalizace, což je nejnižší úroveň v třístupňovém systému federální agentury.

„Opatření ohledně koronaviru (COVID-19), včetně kanalizací, v naší společnosti přibývají. Dobrou zprávou je, že máme skvělé preventivní nástroje ke snížení rizika nákazy respiračními viry včetně COVID-19, řekl ředitel veřejného zdraví Buncombe County Dr. Ellis Matheson listu The Citizen Times v prohlášení z 23. srpna.

Matheson pokračoval: „Veřejné zdraví vyzývá komunitu, aby měla aktuální informace o vakcínách včetně chřipky a COVID-19, nechala se otestovat a v případě potřeby vyhledala pokyny k léčbě od poskytovatele lékařské péče a pokračovala v základních preventivních opatřeních, jako je mytí rukou, zakrývání kašle a zůstat doma.“ nemoc.“

Lékárna ve vaší místní prodejně CVS zabalená v plastu 26. března 2020.

Podle pracovníků lékáren v této oblasti nyní poptávka po testech na COVID-19 převyšuje nabídku. Jamie Delahose, farmaceutický technik z CVS Westgate, řekla The Citizen Times, že „rozhodně“ zaznamenala nárůst touhy po testech na koronavirus. Uvedla, že lékárna v poslední zásilce získala 120 vyšetřovacích boxů a zbylo jen 60 boxů. Další zásilka přijde za dva týdny.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *