Odessa Karatekas získal 16 medailí na soutěžích v Polsku, České republice a Bulharsku.

Sportovci z Oděského regionálního svazu karate získali na mezinárodních závodech v Polsku, České republice a Bulharsku 16 medailí.

Informovala o tom Dumskaja s odvoláním na regionální pobočku Národního olympijského výboru Ukrajiny.

Do kapsy našich karatistů – pět zlatých, čtyři stříbrné a sedm bronzových ocenění – získali nejvíce medailí na 17. ročníku International Harazuto Cup v Polsku – deset (dvě zlaté, tři stříbrné a pět bronzových).

DC „“ Mauglí „Alexander Capmole (55 kg), který získal bronz v soutěžích kadetů (do 52 kg), a Renault Stavarki (U14, -35 kg), který získal stříbro v kategorii U12 (do 30 kg).

Odysseus exceloval také na Českém poháru na předměstí Karlových Varů Sodo, kde získal pět medailí (2–2). Oba sportovci jsou Okinawa Okinawa – Kada (12-13 let) a Kumit (12-13 let, do 40 kg).

Navíc atletka předního SC „Legion“ Daria Ervachova v soutěži mezi juniorkami na mistrovství Bulharska (Kumit, +59 kg).

Produkce: Sergei Daga

Vážení čtenáři, online verze se připojuje k iniciativě předního pickupu a začíná shánět finance na vůz pro ukrajinské bodyguardy, se kterým plánujeme jezdit do zámoří. SUV Mitsubishi l200 už čeká na oživení. Máme pár dní. Pomozte našim hráčům získat správné auto. Paypal [email protected] Ethereum: 0x8ecf8dB15ef228331b87620c25383707fC6f3f57

READ  Recenze 'Art Talent Show': Vtipná přednáška z české umělecké školy ve stylu Wisemana

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."