Kde najít a chytit Flopie v Palworld

Kde najít a chytit Flopie v Palworld
Michelle Cornelia

Flopie pro vás dělá víc než jen sbírání zdrojů, protože tento kamarád má také několik funkcí. Zde je místo, kde najít a chytit Flopie v Palworld.

Na první pohled vypadá Flopie jako milý a rozkošný přítel, který vás chce následovat, ať jste kdekoli v Palworldu. Avšak kromě svého nadýchaného vzhledu je tento vznášející se králičí kamarád ve skutečnosti jedním z nejtvrdších pracantů.

Flopie, vhodná pro zemědělství, manuální práci, farmaceutickou výrobu, přepravu a sběr, je perfektním řešením pro všechny řemesla, pokud jde o produktivitu. Tato hra. Pokud tedy někdy budete mít pocit, že ve vaší základně trochu chybí pracovní síla, nebylo by na škodu přidat do party tohoto přítele.

Článek pokračuje po reklamě

V tomto průvodci vás provedeme vším, co potřebujete vědět o tom, kde najít a zachytit Flopie v Palworldu.

Jak najít Flopie v Palworld

Kapesní pár

Disketový web v Palworld.

Flopie najdete kolem hlavní silnice severně od bodu rychlého cestování Bridge of Twin Knights. Naštěstí jsou velmi časté a šíří se bez ohledu na denní dobu.

Podepsání dexerto Zdarma a získejte:

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

Pokud máte potíže s nalezením Flopie, vyzkoušejte závadu Pal Sphere, která vás vystřelí do vzduchu. Tímto způsobem bude snazší prozkoumat celou oblast.

Článek pokračuje po reklamě

Jak chytit Floppy v Palworld

Jelikož je Flopie přítel typu Grass, je přirozeně slabý vůči přátelům typu Fire, jako jsou Flambelle a Foxparks. Můžete použít typ ohně dle svého výběru k uštědření výbušného poškození a odštípnout jeho zbývající zdraví se slabším přítelem, abyste byli v bezpečí.

Když je zdraví Flopie dostatečně nízké, zamiřte na ni a vrhněte na ni Pal Sphere a kamarád by nyní měl být po vašem boku. Dobrá věc na Flopie, kromě toho, že je vynikající pracovník, je, že také shazuje semena pšenice a nekvalitní zdravotnické potřeby, aby léčil nemocné přátele.

Článek pokračuje po reklamě

Navíc partnerská dovednost, Helper Bunny, umožňuje Flopie, aby vás následovala a sbírala zdroje, díky čemuž je vaše sbírání ještě pohodlnější.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *