Kate Middleton, princ William sledoval Ash Party ve finále Wimbledonu.

Kate Middleton se dnes usmála, když se zúčastnila ženského finále ve Wimbledonu s princem Williamem poté, co vyšla z izolace.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge dorazily dnes odpoledne k ústřednímu soudu kvůli ženskému singlu poté, co se Kate minulý pátek dostala pod tlak aplikace NHS ‘Covid-19, slunce.

Kate, patronka All England Law Tennis and Croquet Club (AELTC), měla na sobě zelené šaty a květinovou masku, když seděla s Willsem v královské lóži.

Jedná se o její první veřejné vystoupení, protože byla upozorněna aplikací NHS při sledování tenisu ve Wimbledonu minulý pátek.

Kate byla zbita poté, co se posadila na zápas, a okamžitě odešla kolem 16:00, než se Brit Evan obrátil k soudu.

Její osamělé období však skončilo právě včas na víkend se sportem, protože Ash Party čelila ve finále ženského tenisu Karolíně Plíškové.

Vévodkyně si zjevně užívala nově nalezenou svobodu dne, když si povídala s lidmi kolem sebe.

V Royal Box se k ní připojila britská zázračná tenisová Emma Radocano, která usmála palec nahoru a sedla si na své místo.

Byl to první návrat osmnáctileté ženy do Wimbledonu, protože kvůli dechovým obtížím byla nucena odejít ze zápasu čtvrtého kola proti Alji Tomljanovic.

Dnes je Barty první australská žena, která ve 41 letech hrála ve wimbledonském finále.

Obránce Novak Djokovič čelí Italovi Matteovi Peretinovi, zatímco Srb se snaží získat svůj šestý titul ve Wimbledonu.

Kate se má zítra vrátit na tribunu, aby je povzbudila, ale Wales se neočekává – míří do Wembley, aby vyprávěl o Anglii ve fotbale.

Princ William bude ve Wembley fandit Třím lvům, když se budou snažit zapsat do historie proti Itálii.

READ  Tým USA září v České republice a postupuje do čtvrtfinále - uzávěrka

Vévoda z Cambridge, patron FA, byl viděn ve Wembley na sérii zápasů Euro 2020, včetně historického vítězství nad Německem, kde se k němu na tribunách připojila vévodkyně z Cambridge a jejich syn Prince George.

Během středečního střetu s Dánskem také vystoupil na muže Harryho Kanea, spolu s bývalým anglickým kapitánem Davidem Beckhamem a Borisem Johnsonem.

Wales, fanoušek Aston Villa, viděl ve skupině D vítězství nad Českou republikou a porážku Ukrajiny ve čtvrtfinále a zdá se, že měl v každém zápase stejnou oranžovou a modrou pruhovanou kravatu.

Buckinghamský palác zatím nepotvrdil, zda Kate nebo princ George, kteří se zúčastnili anglického zápasu proti Německu, budou v neděli doprovázet Wales.

Kate je tenisová fanouška a minulý týden předpovídala, že britská teenagerka Emma Raducano a Andy Murray v turnaji projdou celou cestu.

Tento příběh se poprvé objevil v slunce Je reprodukován se svolením.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *