Helldivers 2 Friendly Fire je vždy zapnutý a zde je důvod

Helldivers 2 Friendly Fire je vždy zapnutý a zde je důvod

Velmi úspěšná kooperativní střílečka od Arrowhead Games, Hell Divers 2Liší se od mnoha jiných her, které jsou v současné době k dispozici, protože hráče staví před silné nepřátele a obtížné mise. Nicméně, jeden prvek Hell Divers 2 Vyvolalo to mnoho diskusí: přátelský oheň. Proč je vždy zapnuto? No, podle kreativního ředitele hry je to všechno o tom, aby svět vypadal věrohodně – a přidal trochu smíchu do temných okamžiků.

Hell Divers 2 Je to jeden z největších úspěchů roku 2024, kdy se mnoho hráčů snaží naskočit do intenzivní sci-fi kooperativní střílečky z pohledu třetí osoby, která… Servery neustále padaly na PS5 a PC. Je to jednoduše jedna z nejlepších her pro rok 2024, a to díky jejímu odhodlání, aby byl boj uspokojující a nebezpečný. Nikdy se nebudete cítit skutečně bezpečně Hell Divers 2Bez ohledu na to, kolik máte velkých zbraní nebo kolik hráčů je ve vašem týmu. Ve skutečnosti jsou tito ostatní hráči často vaším největším nepřítelem, a to díky tomu, že hra používá přátelskou palbu. Náhodný granát, letecký úder nebo výstřel z pušky od přátelského spoluhráče vás může dostat ven během vteřiny. Může se to zdát jako frustrující funkce, ale Arrowhead Games trvají na tom, že je to klíčová součást jejich filozofie designu pro pokračování.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *