Zařízení Google dorazí na FCC a Nest Cam bude možná nový

V neděli pozdě večer prošlo FCC nové zařízení od Googlu, pravděpodobně nadcházející kamera Nest Cam. Oficiálně se označuje jako „Bezdrátové vysílací zařízení“ „Což je popis, který společnost dosud nepoužila.

G3AL9, Který zapadá do nového schématu číslování modelů společnosti, konkrétně obsahuje fyzické ID FCC umístěné v „Zadní část zařízení“ „Označuje, že není k dispozici žádná obrazovka. K dispozici je Wi-Fi a Bluetooth Low Energy (BLE). Zahrnuje moderní spotřebiče, které obsahují „proud“ V jeho popisu na souboru Žít Minnie A Chromecast s Google TV.

Zkušební protokoly ukazují, že zdroj energie je „Dobíjecí lithium-polymerová baterie 3,65 V DC nebo 5 V AC / DC adaptér.“

Jedním z potenciálních kandidátů na G3AL9 je nová kamera Nest Cam od Googlu Vlastně jsem slíbil „Nová řada bezpečnostních kamer pro rok 2021“ jako část „Investice do nových inovací.“ Nest Cam IQ Outdoor zlato vyprodáno Na začátku tohoto roku s Cam IQ Indoor Nedávno další V obchodě Google. Tento nástroj Proudy, Ale nemá displej. Energie baterie se rozšiřuje, protože do domácnosti lze umístit bezpečnostní kameru, která poskytuje záložní energii.

Prvním novým zařízením Google, které letos získalo certifikaci FCC, byla druhá generace Nest Hub V lednu. Byla to inteligentní obrazovka napájená Soli Oznámeno tento měsíc Přeprava začne v úterý. Mezitím se objeví Google Práce na nových Pixel Buds.

Platnost tajemství FCC vyprší na G3AL9 24. září 2021, což naznačuje potenciální spuštění Google Nest Cam v polovině roku.

Aktualizace …

Více z Google Nest:

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube, kde najdete další novinky:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *