Granblue Fantasy Versus Rising všechny přivádí k šílenství kvůli obrovské změně v jednoduchých vstupech

Granblue Fantasy Versus Rising všechny přivádí k šílenství kvůli obrovské změně v jednoduchých vstupech

Granblue Fantasy Versus Rising brzy vdechne bojové hře nový život, ale mnoho fanoušků a hráčů se nyní obává, že se nyní střílí sama ze sebe, než se dostane na startovní čáru.

Cygames a Arc System Works dnes oznámili rozsáhlé změny v tom, jak fungují jednoduché vstupy v Rising, a vypadá to, že nikdo není na palubě.

Oficiální příspěvek zní: „Ve hře Granblue Fantasy Versus Rising budou mít dovednosti vytvořené jednoduchými a technickými vstupy přesně stejné vlastnosti a nebudou mít žádný rozdíl v síle.“ „Doufáme, že to hráčům umožní vybrat si způsob zadávání, který nejlépe vyhovuje jejich individuálnímu hernímu stylu.“
Původní Granblue Versus velmi specificky vyvažovalo speciální pohyby a super pohyby odlišně podle toho, zda byly provedeny s jednoduchým nebo technickým vstupem, což si velmi pochvalovala hráčská základna a dokonce i ti mimo hru, kteří se na to dívali.


Jednotlačítkové speciály mají obvykle nějaké nevýhody, jako je nižší poškození, jiné Oki a samozřejmě delší zotavení v cooldownu pohybu po jeho použití.
READ  Co nás může virální studie o svíčkách Yankee naučit o datech COVID: NPR

To je však nyní do značné míry za oknem, protože útoky mají stejné poškození a vlastnosti bez ohledu na použitou metodu zadávání, což komunitu velmi zajímá, jak to funguje.


Když máte nabité postavy a grapplery, které dokážou dělat své nejlepší pohyby stisknutím tlačítka bez použití pasivní strany nebo použití specifického stavu, proč používat tradiční vstupy?


Jednoduché, složitě vyvážené vstupy mají stále čas a místo k jejich použití i na vysoké úrovni a také pomáhají novým hráčům získat cit pro hru, ale pohyby jsou nyní vyhlazovány.
V tomto příspěvku není žádná zmínka o čekacích dobách, takže se možná pokusí dokonale vyvážit jednoduché příkazy tím, že jejich opětovné použití bude trvat déle.


Několik odpovědí na příspěvek požádalo vývojáře, aby přehodnotili změnu, i když je nepravděpodobné, že se tak stane v této fázi vývoje.


Jsou samozřejmě tací, kteří mají zájem nebo přímo pro změnu také, ale zdá se, že většina je k tomuto rozhodnutí skeptická.Hráči se dostanou do práce s novým bojovým systémem v betatestu Granblue Rising, který přijde později tento týden, takže uvidíme více o tom, jak to všechno funguje v akci.

READ  Průzkum toho, jak naše města nyní nenávidí bezdomovce


Granblue Fantasy Versus Rising je v současné době ve vývoji pro PlayStation 4, PlayStation 5 a PC s datem vydání někdy v roce 2023.
You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *