Google zavírá svoji mobilní nákupní aplikaci

Google zavírá své mobilní nákupní aplikace pro iOS i Android a místo toho přesměrovává uživatele na nákupní web. 9 až 5 Google zmínil. v pátek, Vývojáři Xda Zjistilo se, že výraz „západ slunce“ byl přidán do několika řetězců kódu v aplikaci Nákupy, což naznačuje, že aplikace byly ukončeny.

Mluvčí Google řekl 9 až 5 Google Aplikace budou pokračovat v provozu až do června. Během několika příštích týdnů již nebudeme podporovat aplikaci Nákupy. Všechny funkce poskytované touto aplikací uživatelům jsou k dispozici na kartě Nákupy, „uvedl mluvčí. Budeme pokračovat v budování funkcí na kartě Nákupy a dalších plochách Google, včetně aplikace Google.“ The shopping.google.com Web zůstane aktivní.

Tato aplikace umožňovala uživatelům vybrat si z tisíců online obchodů a nakupovat pomocí svých účtů Google. Chcete-li rychle nakupovat v tisících obchodů a nakupovat věci pomocí svého účtu Google. Tento uživatel zjistil, že jeho aplikace pro Android v neděli funguje normálně, ale některým uživatelům se již při pokusu o použití aplikace Nákupy zobrazila zpráva „Něco se pokazilo“.

Mobilní aplikace Shopping je nejnovějším produktem Google, který má sekeru – Reader (stále hořký), Hangouts a Plus – Seznam pokračuje.

Kontaktovali jsme společnost Google s žádostí o další informace a budeme se ji aktualizovat, jakmile se dozvíme více.

READ  Prototyp rakety SpaceX Starship ospravedlňuje přistání ... pak exploduje

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *