Epic Games Store bude pokračovat v týdenních hrách zdarma i v roce 2022

Epic Games zveřejnili svůj výroční Epic Games Store rok v přehledu, shrnutí významných statistik o digitálním obchodu a jeho zákaznících. Je plná užitečných hlášek od společnosti Epic, která říká, že v roce 2021 bylo v obchodě Epic Games Store více než 194 milionů zákazníků PC, kteří utratili 840 milionů dolarů, a zdravé množství lidí neutrácelo vůbec žádné peníze, přičemž 765 milionů bezplatných her vyžádaných od 89 titulů, které služba nabízí z rotujícího výběru zdarma. Podle Epic je další na cestě.

V části, která se těší na rok 2022, Epic uvádí, že týdenní bezplatné hry budou pokračovat, kromě dalších tolik požadovaných vylepšení, jako je hlasový chat a večírky, komunitní funkce, jako je hodnocení a ankety řízené uživateli, a zlepšení rychlosti a výkonu spouštěče.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, Epic Games Store nabízí týdenní výběr her, které si uživatelé mohou zdarma stáhnout pomocí svého účtu Epic Games Store. Hry jsou oznámeny s předstihem a jsou k dispozici po krátkou dobu, než nastoupí nové. Vyzvedněte si hru v rámci jejího okna dostupnosti a je na vás, abyste si ji ponechali ve své knihovně Epic Games Store, abyste si ji mohli stáhnout a hrát, kdykoli budete chtít.

Hry jsou „zdarma“ pouze kvůli platbám, které Epic Games platí svým vývojářům, některé výrazně větší než jiné, to vše v zájmu přilákání nových zákazníků v prostoru, kterému stále dominuje jeho konkurent, Steam.

Bezplatnou hrou tohoto týdne je akční mech Daemon X Machina který lze reklamovat od ledna 27 do února. 3.

READ  Pandemická desková hra odstraněna z prodeje „z několika důvodů, které Asmosdee nemůže „zveřejnit“ • Eurogamer.net

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.