Elden Ring Streamer porazí dva Malenia najednou pomocí svého ovladače a taneční desky

Elden Ring Streamer porazí dva Malenia najednou pomocí svého ovladače a taneční desky

Twitch streamer MissMikka dosáhla legendárního počinu ve hře Elden Ring od Form Software: zabije dvě Malenia současně pomocí standardního ovladače a funky ovladače dancepadu.

MissMikka trvalo tři dny a 199 pokusů porazit Double Malenia. Ve svém oslavném tweetu hlasatelka napsala: „Nejdřív jsem si ani nebyla jistá, jestli je tento běh vůbec možný. Radagon/Elden Beast je další!“

Malinia není prvním šéfem Elden Ringu, který byl takto sražen. Defeating the Godess of Rot je jen jedním z kol MissMikka’s Ultimate Challenge, série, ve které hráč porazí dvě verze největších a nejhorších bossů Elden Ring pomocí ovladače a taneční podložky.

V září 2022, GameSpot Vyzpovídal legendární slečnu Miku Povídali si s ní během procedury a další. MissMikka oznámila, že její první úspěšný boj v Malenii trval 329 pokusů a 15 hodin.

V souvisejících zprávách o Elden Ringu hra přehnala předávání cen. Vzal to domů Ocenění GameSpot Game of the Year. Elden Ring také dostal, kupodivu, nejen Steam hra roku, ale také nejlepší sací hra. A na Game Awards si Elden Ring – uhodli jste správně – odnesl také cenu Game of the Year. Devs From Software také oznámili svou další hru, Pancéřové jádro 6během obřadu.

Zde diskutované produkty byly nezávisle vybrány našimi redaktory. GameSpot může obdržet podíl na výnosech, pokud si zakoupíte cokoliv, co je na našich stránkách uvedeno.

READ  Propagace ukazuje přehled klasických desek a miniher Mario Party Superstars • Eurogamer.net

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *