Dvě okouzlující hvězdy mezi Phuketem a Krabi v novém českém filmu

Filmový štáb je v současné době v Thajsku natáčet romantickou komedii „Ostrov“, která má být uvedena v září 2022.

Thajsko se ve filmovém průmyslu opět dostává do popředí mezinárodního zájmu, v Phuketu a Krabi se aktuálně natáčí film z České republiky.

22členný štáb filmu, včetně filmových hvězd, režisérů, producentů a techniků, je v zemi po celý listopad 2021, aby natáčel romantickou komedii „Ostrov“ (Al Jazeera). Jeho spuštění je naplánováno na září 2022 a představí nádhernou krajinu dvou oblíbených destinací v jižním Thajsku, včetně moře, ostrovů a pláží, které milují cestovatelé z celého světa.

Je to poprvé, co se česká filmová produkce soustředila na natáčení téměř výhradně v Thajsku, přičemž 97 % filmu se natáčí v Krabi a Phuketu.

Hlavním představitelem filmu je Jiří Langmajer a během natáčení zveřejnil fotky a videa ze svých zážitků v Thajsku svým více než 270 000 sledujícím na Instagramu, který je cennou výkladní skříní destinace.

Tisková konference v kanceláři TAT Praha 27. října 2021.

Česká kancelář TAT Prague a filmař Logline Production oznámili výrobu filmu na tiskové konferenci 27. října 2021. Tiskové konference se zúčastnilo více než 20 zástupců českých médií a novinky byly šířeny na různých kanály včetně cnn.iprima.cz (TV ), super.cz, idnes.cz a pravy.com (online).

Pan Yuthasak Supasorn, guvernér TAT, řekl: „Mezinárodní viditelnost a marketingová hodnota Thajska při natáčení zahraničních filmů, jako je Ostrov, je neocenitelná a je povzbudivé vidět, jak se zde tento filmový štáb vyrábí téměř okamžitě, jak to bylo možné poté, co se Thajsko znovu otevřelo cestovnímu ruchu. .“

Některé nedávné příspěvky na Instagramu od Jiřího Langmajera a dalších filmových hvězd.

Natáčení v Thajsku je možné díky Thajsku, které nyní vítá plně očkované návštěvníky z 63 zemí a regionů prostřednictvím programu Quarantine Waiver Program (TEST & GO). Česká republika patří mezi 63 zemí a regionů.

Thajsko také vítá plně očkované návštěvníky ze všech zemí světa svým programem Living in the „Blue Zone“ (17 destinací v Sandboxu). Částečně či neočkované návštěvníky mezitím vítá i program Šťastná karanténa. (tat)


READ  Jak sledovat zápas USWNT vs Island: Čas SheBelieves Cup, televizní kanál, bezplatný živý přenos

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.