Druhý den na Australian Open: Andy Murray zahajuje svou kampaň, Kyrgios a Raducano přicházejí – živě! | sportovní

Správní rada Tennis Australia s podporou svých členských asociací si dovoluje vydat následující prohlášení v souvislosti s Australian Open 2022. Hned na začátku bychom rádi dali najevo, že respektujeme rozhodnutí ministra pro imigraci a výsledky Australského federálního soudu o víkendu.

Australian Open 2022 právě probíhá a naší prioritou vždy bylo uspořádat jednu z největších sportovních událostí na světě a zajistit, abychom všem našim hráčům, fanouškům a komunitě poskytli ten nejlepší možný zážitek. Australian Open je show Melbourne a Austrálie a je velmi milován hráči z celého světa.

Tennis Australia v uplynulém roce úzce spolupracovala s federální i viktoriánskou vládou, aby zajistila hráčům, zaměstnancům a fanouškům tenisový turnaj Australian Open covid-safe.

Vydat se na významnou mezinárodní sportovní událost během globální pandemie, která se neustále vyvíjí a je výzvou pro nás všechny, je pro všechny zúčastněné velmi náročné.

Představenstvo a členské asociace chválí generálního ředitele Tennis Australia a celý tým Tennis Australia za jejich tvrdou práci a obětavost při poskytování skvělého tenisového léta.

Jako australská tenisová rodina víme, že nedávné události byly pro všechny velkým rozptýlením, a hluboce litujeme dopadu, který to má na všechny hráče.

Vždy se máme co učit a my přezkoumáme všechny aspekty naší přípravy a realizace, abychom obohatili naše plánování – jako každý rok. Tento proces vždy začíná, jakmile šampion Australian Open zvedne své tituly.

Austrálie má silnou a hrdou tenisovou tradici a bylo skvělé vidět fanoušky povzbuzovat nejlepší hráče světa před a po úvodních dnech Australian Open.

My, stejně jako hráči a všichni tenisoví fanoušci tady i po celém světě, se nyní chceme soustředit na hru, pro kterou jsme všichni tak nadšení.

Těšíme se na dva skvělé tenisové týdny.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *