Česká extralica: 4. týden – Česká republika, Novinky


souhrn
Mokré a chladné počasí narušilo aktivitu 4. týdne na Extralice, plánované derby v Brocku bylo zredukováno na dva zápasy a odloženo na pondělí a úterý, přičemž paty Tracy Brno pokračovaly, oba vyhrálo tempo. Southeastern Chechnya’s Dragons pokračovali v perfektním začátku sezóny poté, co porazili městského rivala Technicu. Poslední hra série Tracy-Technica, 4-3 kousání nehtů, byla kvůli víkendovým podmínkám odložena na pondělí.

Dále se zácpa zhoustla poté, co Nuclears vymazaly Tropic Arrows Ostrava a Sokol Hluboká sebral dvě třetiny z Hročí Brno.

Zvýraznění
Po velmi přímém vítězství v úvodní hře Tracy pokračovala v perfektním začátku sezóny, když zaznamenala 11 jízd na devátém místě ve 2 výhrách proti Technice.

Tracy Babel Mansanero O víkendu šel 9-pro-13, včetně prvních dvou domácích hráčů kampaně. Jednadvacetiletá Tracy poslala v sérii sedm míčů přes hrazení hřiště. Tomáš Sadim Zodpovědný za oba homeruny. V sérii šel 5 na 13, což byl jeho druhý výbuch při výhře 4:3 nad hrou 3.

To je tempo Ethan Skuyja Po 13 strikeoutech z minulého týdne s 16 Ks ve 2. zápase Brock Derby proti Eagles. Squeja získal svůj účet v sedmi bezbodových směnách, což umožnilo tři výhry a procházku. Aktuálně má 50 odpalů ve 22 směnách.

Třebíč potřeboval dvě pozdní směny, aby zametl své šípy. Ve hře 1 se hrálo jedenáct směn, přičemž Tropic rozdrtil dvě jízdy na vrchol směny. Nuclears nezhasli příliš pozdě ve hře 2 a otočili vlnu Tropic čtyřmi jízdami v sedmé směně a dvěma jízdami v osmé a umožnili vítězství 9-6.

James Boys Hluboká byla se svým druhým rozstřelem v řadě v 1. zápase série Jihočeského klubu proti Hročím opět jiná. Chlapci, překonali devět odpalů Lucas Ergoli (8IP, 7H, 1R, 8K), běh pro vítěze hry, trojitá chůze Martin Musick. Ve hře 2 půjde jednou za Homera a ve hře 3 dvakrát zdvojnásobí, 3 na 5. Přes víkend Muzikova státní hranice: 6-to-15, HR, 5 RBI, jeho další čtyři výhry padly. Pro další stránky.

READ  Jde o první autonomní vlak v České republice

Výsledek [box scores linked]Tracy Brno v. Technica Brno [13-3, 12-3, 4-3]Tempo Brock v. Eagles Brock [7-4, 5-1]Třebíč Nuclears v. Šipky Ostrava [5-3, 9-6, 7-2]Hroši Brno v. Sokol Hluboká [0-1, 4-6, 8-4]

Pozice

W L
Tracy Brno 12
Tempo Brock 7 2
Eagles Brock 6 5
Tropická jádra 6 5
Sokol Hluboká 5 7
Hrossey Brno 4 7
Šipky Ostrava 2 8
Technica Brno 2 10

Zatím žádné komentáře.

Omlouváme se, formulář pro komentáře je v tuto chvíli uzavřen.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.