Dominik Hašek se zamýšlí nad uzavřením Síně slávy českého hokeje

Dominik Hašek se zamýšlí nad uzavřením Síně slávy českého hokeje

Bývalý brankář Buffala Sabres Dominik Hašek využil ve středu tři výjezdy s nákupní kartou k vyzvednutí svých suvenýrů, předmětů darovaných do Síně slávy českého hokeje v Praze.

Síň slávy byla uzavřena kvůli finančním problémům a doufá, že se znovu otevře na novém místě, i když to ještě nebylo stanoveno.

Úředníci doufají, že halu znovu otevřou včas před květnovým mistrovstvím světa v Čečensku v roce 2024.

Video Haška zachytil český hokejový reportér Zdeňkem Jandou a zveřejnil na Twitteru.

Lidé také čtou…

Mezi jeho výhry patří Vezina Trophy, Hart Trophy, prsten Stanley Cup, spolu s dresy Detroit Red Wings, bruslemi, hokejkami a dalším vybavením. Obsahuje jeho dres a helmu z olympijských her v Naganu.

Vzhledem k tomu, že Hašek strávil tolik času v Síni slávy, byl emotivní, když se natahoval do svých věcí.

„Není to příjemné, ale nezbývá mi nic jiného, ​​než to respektovat.“ Českému tisku to řekl Hašek. „Představenstvo se rozhodlo to vypnout, něco se pokazilo a nebylo to ziskové.“

Po zhlédnutí videa Eric Bodmer Vzal na sociální média, aby osobně doručil předměty do Hokejové síně slávy nebo na místo v Buffalu, aby se ujistil, že jsou správně uloženy.

Bodmar, absolvent Williamsville South High School z roku 1988, navrhl uniformy značky Nike, které Hašek a Česká republika nosili během jejich dramatického, nečekaného tažení za zlatou medailí.

Před lety byl Bodamer fanouškem v Memorial Auditorium a propukl v bouřlivý jásot v reakci na Haškovo hrdinství proti Buffalo Sabres.

READ  Čeští vědci pracující na 3D tištěných kompozitních alternativách

Bodmar, senior designér ve společnosti Adidas, je zodpovědný za mnoho dresů, které nosí týmy NHL. V Nike kromě olympijských her v roce 1998 pomohl vytvořit alternativní uniformy pro Anaheim Ducks a San Jose Sharks. Při navrhování pro Reebok se podílel na nechvalně známém logu slimáka Sabres a různých vzhledech používaných po celém světě. Pohárový hokej.

Ve středu pozdě, Hašek na Twitteru (přes Google Translate): „Věděl jsem, že ta chvíle přijde asi 2 měsíce, takže to nebylo tak těžké (i když si pamatuji, jak jsme přestřihli pásku). Nevím kdo. , Já nevím jak. , ale převezme to někdo spolehlivý a my vytvoříme novou kvalitní Síň slávy českého hokeje. Rád opět pomohu.“

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *