Nová streamovací služba Max kombinuje HBO Max a Discovery

Nová streamovací služba Max kombinuje HBO Max a Discovery

Warner Bros. Discovery dnes konečně popsal novou generaci své firemní streamovací služby, která pod jednou střechou spojuje tisíce pořadů a filmů. Přepracovaná služba se nazývá jednoduše, Max. V Severní Americe bude k dispozici 23. května, v Latinské Americe na podzim a v Evropě začátkem roku 2024.

Nová služba Max bude stát stejně jako stávající schéma HBO Max. Plán bez reklam zůstává 16 $ měsíčně, nebo si vystačíte s 10 $ měsíčně, pokud vám nevadí reklama. A nový plán „Ultimate“ vám zajistí sledování ve 4K, čtyři simultánní streamy a až 100 stažení za 20 $ měsíčně.

Nová služba, přezdívaná „ta, kterou je třeba sledovat“ (rozumíte? Protože je to jedna nová služba se spoustou věcí), je vyvrcholením měsíců debat o tom, jak bude nová služba vypadat. Generální ředitel David Zaslav během živé akce řekl, že kromě pořadů a filmů, které byste očekávali od HBO, Warner Bros a Discovery samostatně, přidá v této inkarnaci také novinky a sport.

Starší aplikace HBO Max se na některých platformách automaticky aktualizují na nový Max 23. května, ale některé budou vyžadovat nové stažení. Discovery+ bude i nadále existovat ve své současné podobě.

Ten ke sledování | Oficiální promo | výše

„Nejsme sběratelé. Jsme tvůrci obsahu,“ řekl Zaslav.

JB Perrette, CEO a prezident Worldwide Broadcasting and Games ve Warner Bros. Discovery, cílem je usnadnit spotřebitelům nalezení toho, co chtějí sledovat, v moři streamovacích služeb. Všechny budou dostupné za jednu cenu.

„Náš úžasný tým tvrdě pracoval a zároveň využil to nejlepší ze starších technologických platforem, abychom dodali produkt, který funguje ještě lépe,“ uvedl Perrett v tiskové zprávě. „Jsme přesvědčeni, že všechna tato vylepšení poskytnou našim zákazníkům lepší zkušenost, což povede k větší angažovanosti, pomůže zvýšit udržení a zlepší spokojenost zákazníků, což nám zase pomůže pokračovat v expanzi.“

READ  Zde jsou některá fakta o Hanku Thompsonovi, králi westernového honky tonk swingu

Každý měsíc bude k dispozici více než 40 nových titulů a sezón, řekl Casey Bloys, předseda představenstva a generální ředitel HBO a HBO Max, před představením série. první pohled na tučňák spin off Ve světě Batmana.

Bloys uvedl, že nově integrované služby zvýší zapojení, podpoří udržení, posílí výkon a zlepší monetizaci. Řekl, že pouze tři čtvrtiny sledovanosti na HBO Max pochází z domovské obrazovky. Na Discovery+ pochází většina zhlédnutí z jiné části aplikace. „Lidé nacházejí a užívají si mnohem více obsahu na Discovery Plus,“ řekl Bloys.

Nová aplikace bude mít větší obrázky a lepší uživatelské rozhraní. Chybět nebudou ani huby pro značky a žánry, které spadají pod zastřešení Max. A strojové učení pomůže podpořit doporučení, co sledovat příště.

Nová aplikace také pomůže snížit narušení tím, že upozorní zákazníky v aplikaci i mimo ni, když platební možnosti selžou, a nyní budete moci za své předplatné platit přes PayPal.

Přihlašovací proces bude také jednodušší, stejně jako funkce Stahování s vylepšeními, která vás dostanou do pořadu nebo filmu rychleji – asi o 20 % nebo 30 % rychleji, řekl Bloys.

A pro dětské účty bude nový, výraznější zážitek. Při spuštění bude pro nové předplatitele k dispozici výchozí profil Kids spolu s rodičovskou kontrolou. Rodiče si budou moci vybrat z různých limitů obsahu a nastavit profilové PINy pro zablokování profilů pro dospělé.

Nový originál od Maxe bude produkovat Chuck Lorre ve světě Teorie velkého třesku. Podrobnosti ale zatím nejsou známy. A fanoušci podcastu Smartless se mohou těšit na nový originál od Willa Arnetta, Jasona Batemana a Seana Hayese s Chytrý: Na cestěkterá bude provádět živé verze show.

Pokud jde o renovaci domu, Chip a Joanna Gaines s nimi převezmou hotelový byznys Fixer Horní: HotelPřichází letos na podzim.

READ  Michael Caine říká, že jeho poslední film je jeho poslední, ale neodešel do důchodu
Propagační obrázek z filmu Survive the Raft na Max. Warner Bros. Discovery.

Samozřejmostí budou reality série a Láska a překlad Žánr to bere po celém světě s desítkami mezinárodních žen a třemi Američany – a žádná z žen nemluví anglicky. A Přežít v raftu Cestou prozkoumat, „co se stane, když se cizinci ze všech společenských vrstev sejdou, aby žili a pracovali na moři“.

Na straně obsahu pro děti to bude animovaná verze klasické pohádky Petr a vlkBono a Gavin Pátek. „Poselství bdělosti, odvahy a odolnosti, která byla jádrem původní symfonie, se nadále ozývá naší interpretací,“ uvedli oba v tiskové zprávě. Ale my přeměňujeme tradiční fantasy příběh na jedinečnou adaptaci, která také zahrnuje téma ztráty, vykoupení a zotavení.

Max má být všude, kde můžete skutečně získat HBO Max a Discovery+. To bude zahrnovat Roku a Amazon Fire TV, dvě největší platformy na světě. Měla by zahrnovat také Apple TV, Google TV a Android TV, stejně jako platformy chytré televize a webové prohlížeče.

Doporučení redakce
You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *