Dny před tím, než se stal šampionem UFC, zamířil Jamahal Hill na Jiřiho Procházku a nyní opět odpovídá český samuraj

Dny před tím, než se stal šampionem UFC, zamířil Jamahal Hill na Jiřiho Procházku a nyní opět odpovídá český samuraj

Vyhrál 31letý Jamal Hill Glover Teixeira na UFC 283 získat trůn polotěžké váhy, kterému kdysi dominoval John Jones. Tím se stal prvním absolventem soutěžní série Dana Whitea, který vyhrál šampionát UFC. „Sweet Dreams zvítězili dominantním způsobem proti bývalému šampionovi Gloveru Teixeira, který přišel o titul dříve Jerry Procházka Na UFC 275. Zatímco Procházka gratuloval novému šampionovi na Twitteru, Hillův rozhovor s TMZ, který byl natočen pár dní před zápasem, odhalil záměr šampiona utkat se s „českým samurajem“.

Jamal Hill tvrdí, že už roky chce bojovat s Jerrym Procházkou

Během rozhovoru s TMZ Hill vyjádřil svůj zmatek Proč jeho titulní trefu označili fanoušci i samotný Procházka za nezaslouženou.

reklamy

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

„Podle konsensu, který jsem tak často slyšel, si nezasloužím mistrovský titul. Myslím, že i Jerry řekl, že je to pro mě šílené, protože má jen dvě výhry a titul. To je zvláštní, víš, co říkám.“ ?“ podotkl Hill.

Na myšlenku postavit se 31letému českému hráči Hill prozradil, že to chtěl udělat už roky. Šampion polotěžké váhy také naznačil, že Proczazkovo zranění ramene nemuselo být tak vážné, jak se původně uvádělo.

„Chtěl jsem s Jerrym bojovat už roky. Slyšel jsem, že jeho rameno není tak špatné, jak si mysleli. Může se vrátit do léta. Sakra, zapni to. To je tisíc procent, co chci.“

Jiří Procházka vrací úder na kopci Jamhal poté, co druhý porazil Glovera Teixeiru

Procházka, který musel kvůli dříve zmíněnému zranění odstoupit z UFC 282 a vzdát se titulu, okamžitě poslal zprávu Hillovi prostřednictvím tweetu.

Bývalý šampion pogratuloval Hillovi k zisku titulu a zároveň mu připomněl, že jde vyhrát titul.

READ  GameCheck | Zprávy, sport, práce

Ponořte se hlouběji

Brazilští fanoušci během odchodu Glovera Teixeiry do důchodu nedělali „žádné vrstvy“ a naléhali na fanoušky, aby řekli „Colby měl pravdu“

před 9 dny

„Gratuluji Jamal Hill.“ Přicházím,“ cvrlikání Procházka.

reklamy

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

reklamy

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Představa, že by Jamal Hill obhajoval svůj titul před Procházkou, je lákavá. Přestože se očekává, že Čech bude kvůli zranění ramene nějakou dobu mimo klec, je velká šance, že souboj bude pokračovat. Vzhledem k tomu, že oba sportovci jsou mladí a na fyzickém vrcholu, může z toho v budoucnu být zajímavá soutěž.

Podívejte se na tento příběh: Spolupracuje s fanoušky Glovera, GSP a UFC, protože reakce Alexe Pereiry nepřekonala rekord Joe Rogana v nejtvrdším kopu.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *