Melichová se posunula do první desítky na Briers Creek Invitational

Jones Island, Jižní Karolína – velký Jana Milichová z Old Dominion Women’s Golf zaznamenal v úterý v posledním kole skóre 2 pod 70 a skončil osmý s výsledkem 216 na Briar’s Creek Invitational.

První desítka je číslo 15 v kariéře Milichové. Před posledním kolem jsem poslal 73 s v řadě v golfovém klubu Par-72, 6 116 yardů v Briar’s Creek. Rodák z Bekovic si v úterý připsal celkem pět střel, když v prvních dvou kolech uhrál jen jeden. Pole vedla s celkovým počtem 43 par.

Leah Unosato Zastřelil Final Round 79 a skončil na děleném 64. místě na 230. Federica Toureová Po 74. místě v úterý dosáhl na dělené 66. místo, jednu ránu za Onosatem.

Pilar Muguruzaová (T82, 235) a Sarah Bossi (T90, 239) Pětibodová aproximace ODU. Elsie Verhoevenová Závodil jako jednotlivec a skončil dělený na 86. místě na 236. místě.

47 Campbell byl jediným týmem, který dokončil zápas na stejné úrovni, když získal 11 pod 853 a vyhrál týmový titul. Michigan se umístil na 11. místě na druhém místě se skóre 864 a hostitelská College of Charleston se umístila na třetím místě.

Natalie Erlbacher z Boston College vyhrála individuální medaile s celkovým počtem 54 jamek 211 (-5). Překonalo čtyři golfisty, kteří dokončili závod s výsledkem 4 pod 212.

The Monarchs se vrací do akce na Chattanooga Classic 27.-29. března.