Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan – Sinobu Kocho Trailer, screenshoty

CyberConnect2 má vydavatele Aniplex a vývojáře Hruď Nové screenshoty a screenshoty pro Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan Představujeme Shinobu Kocho, které lze hrát ve „Versus Mode“.

Shinobu je Hashira hmyz z Demon Slayer a bojuje pomocí hmyzího dýchání. Žena, která má vždy úsměv na tváři, zachází laskavě s lidmi i démony. Pohybuje se jako motýl a využívá řadu honosných technik.

Vizuální podobu následující postavy Shinobu vytvořil CyberConnect2 na základě svého 3D modelu ve hře:

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Hinokami Keppuutan

Aniplex představený dříve Sapito, MakomoA Sakunji UrokodakiA Geo TomiokaA Zenitsu Agatsuma, Inosuke HashibiraA Tanjirou Kamado a Nzoku Kamado.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan Plánované vydání na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One a PC prostřednictvím služby Steam v roce 2021 v Japonsku. Sledujte sedm minut hraní Versus Mode Tady.

Podívejte se na screenshoty níže. Prohlížejte si snímky obrazovky v galerii.

Komentářový přístup

Komentáře jsou Gematsu vítány a podporovány. Žádáme vás však, abyste dodržovali jednoduchou sadu pokynů:

  • Přečtěte si celý článek Před komentářem.
  • Zůstaňte v tématu.
  • Z vozu nejsou žádné komentáře„Včetně phishingu, phishingu nebo zveřejňování zpráv.
  • Zjistěte, kdy nemáte komentovat. Pokud vás téma nezajímá, nekomentujte to.
  • Nejsou žádné urážlivé komentáře. To zahrnuje urážlivý, výhružný, pornografický, zavádějící nebo pomlouvačný obsah / jazyk, stejně jako obecné obtěžování a individuální útoky.
  • Neproste port.
  • Žádné války konzoly.
  • Použijte spoiler tagy Při zveřejňování zkaženého nebo NSFW obsahu (pouze nahota). Například: Will je Leomon. Určete předmět obsahu mimo kazící se značky.
  • Respektujte ostatní komentátory. Nemusíte spolu vycházet, ale musíte diskutovat zdvořile. Pokud zjistíte, že komentátor nedodržuje tuto jednoduchou etiketu, nepokračujte v konverzaci – jednoduše to nahláste.

Gematsu si vyhrazuje právo měnit a mazat jakékoli Komentáře bez předchozího upozornění. Tyto zásady pozastavení se mohou kdykoli změnit.

READ  Blizzard říká, že BlizzCon se vrátí jako osobní událost v listopadu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *