Jessica Pegula a Coco Goff postupují na Australian Open

Jessica Pegula a Coco Goff postupují na Australian Open

Jessica Pegulaová a Coco Goffová, které v pondělí vstoupily do druhého kola Australian Open, začaly ve své snaze o první grandslamový titul ve dvouhře energicky.

Třetí nasazená Pegula porazila Rumunku Jacqueline Christianovou 6:0, 6:1, zatímco sedmá nasazená Goffová porazila Kateřinu Siniakovou 6:1, 6:4.

Oba Američané by se mohli potkat v semifinále.

Pegula, čtvrtfinalista v Melbourne v posledních dvou letech, potřeboval pouhých 59 minut na to, aby překonal 161. Christiana, který se představil potřetí na grandslamu.

„Dnešek byl jedním z těch dnů, kdy všechno klapalo,“ řekla Američanka, která se ve druhém kole utká s českou kvalifikantkou Brendou Fruhvirtovou nebo Aliaksandrou Sasnovich.

Goffová, která se dostala do svého prvního grandslamového finále dvouhry na loňském French Open, převzala úvodní ocenění v Rod Laver Areně a v prvním setu dominovala nad Siniakovou.

Češka vedla ve druhém setu 4:2, ale Goffová si zajistila svůj sedmý mečbol a zajistila si vítězství.

„Nečekal jsem, že otevřu turnaj na Rod Laver,“ řekl Gough. „Jsem velmi hrdá na výběr mě a Kateřiny na turnaji. Jsem se sebou opravdu spokojená. Kateřina je bojovnice a vím, že bude bojovat o každý bod. Byla jsem psychicky silná.

Goff se nyní utká s bývalou šampionkou US Open Emmou Radukanu, Britkou, která bojovala s problémem levého kotníku a porazila Němku Tamaru Korbach 6-3, 6-2.

READ  Česká republika NHL Hockey Global Series | Národní sport

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *