Cyberpunk 2077 dostává příští týden plně funkční systém metra v aktualizaci 2.1

Cyberpunk 2077 dostává příští týden plně funkční systém metra v aktualizaci 2.1

Vraťte svou mysl k Cyberpunk 2077 trailer na E3 2018 A možná si pamatujete, že systém metra Night City hrál významnou roli – proto byla jeho absence jako plně funkční dopravní služby tak znatelná s vydáním sužované hry v prosinci 2020. Ale o tři roky později CD Projekt oznámil, že bude přinášet zpět starý chybějící jednorázový systém metra v aktualizaci Surprise 2.1 dorazí příští úterý 5. prosince.

Aktualizace 2.1 se shoduje se spuštěním Cyberpunk 2077 Definitive Edition (která kombinuje základní hru s rozšířením Phantom Liberty) a byla podrobně popsána v Nové živé vysílání pro vývojáře, počínaje dlouho očekávaným systémem metra. „Metro nebylo v našich plánech dlouho,“ vysvětlila během show producentka Monika Janowska. „Postupem času jsme však náš plán přehodnotili a… usoudili, že je skutečně dosažitelný.“

Systém Night City Metro, oficiálně známý jako Night City Area Rapid Transit a popisovaný jako „pohlcující způsob cestování po světě“, se skládá z pěti linek zahrnujících 19 stanic. Otevírá se po sekvenci Konpeki Plaza od Cyberpunku relativně brzy a lze jej použít buď jako místa rychlého cestování (jako tomu bylo před verzí 2.1), nebo jako „správný zážitek z jízdy metrem“ pro ty, kteří si chtějí užít památky uvolněnějším způsobem.

Cyberpunk 2077 – Přehled aktualizace 2.1.

Verze 2.1 také zavádí osobní rádio, Radioport, umožňující hráčům poslouchat stanice při chůzi a v metru, stejně jako nová vozidla – zmíněno je pět motocyklů a původní Porsche 911 Johnnyho Silverhanda – a také rozšířená mechanika motocyklů včetně kol a triky , znovuhratelné automobilové závody (poskytování slev na webu Auto Fixer), vylepšené možnosti přístupnosti a vylepšené bitvy s bossy, se zaměřením na Adama Smashera.

Očekávejte další funkce v aktualizaci 2.1 příští týden, včetně romantických setkání pro partnery, s úplnými detaily sdílenými v poznámkách k opravě před jejím vydáním příští úterý.

Dnešní zpráva přichází v návaznosti na oznámení CD Projektu začátkem tohoto týdne, že oblíbeného rozšíření Phantom Liberty od Cyberpunk 2077 se od jeho uvedení v září prodalo 4,3 milionu kopií a že více než 330 vývojářů ve společnosti nyní pracuje na další hře Witcher.

READ  Některé telefony Pixel 6 údajně používají skryté kontakty

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *