Nová aplikace Ford pro vyhledávání jízdních pruhů je určena výhradně pro majitele SUV Bronco

Ford právě vypustil aplikaci pro vyhledávání silnic Aplikace s příhodným názvem Bronco Trail je k dispozici pro mobilní zařízení iOS a Android a obsahuje spoustu vychytávek pro off-roadové nadšence. Jinými slovy, tato aplikace není pro lidi, kteří své výkonné SUV využívají především k nákupu kávy na ulici.

Aplikace vede řidiče na více než 1 200 profesionálně upravených tras napříč Spojenými státy, Kanadou a Mexikem (přičemž další země přijdou), celkem 28 000 mil. Tyto mapy vám umožňují filtrovat podle umístění, délky, obtížnosti a dalších, s možností ukládat oblíbené trasy. Jakmile uložíte trasu, můžete přidat trasové body, poznámky a dokonce i fotografie pro zobrazení oblíbených orientačních bodů.

Samozřejmě, čím hlouběji se dostanete do divočiny, tím méně mobilních služeb získáte. Aplikace vám umožňuje předem stáhnout mapy v topografických nebo 2D prostorových formátech, takže si je můžete prohlížet, i když jste uprostřed ničeho.

Kromě upravených map jsou zde některé high-tech funkce. Aplikace se integruje se snímačem tlaku v pneumatikách SUV a automaticky upravuje tlak tak, aby odpovídal doporučením pro trať. Tato funkce funguje bez mobilního nebo cloudového připojení. Je zde také malý prvek sociálních médií, kde můžete vyměnit vybrané mapy s ostatními vlastníky Bronco a sdílet jedinečné destinace a podobně.

pevnost

Pokud jde o sociální média, aplikace zahrnuje schopnost zachytit video, které je poté sdíleno na vaší oblíbené sociální síti. Nejedná se však o žádné obyčejné video, protože tento obsah je automaticky pokryt všemi druhy užitečných a úhledných informací, jako je rychlost, otáčky za minutu, ujetá vzdálenost, nadmořská výška a mnoho dalšího.

Aplikace je zdarma, ale nový Ford Bronco začíná na zhruba 42 000 dolarech. Nyní je k dispozici ke stažení a Ford říká, že zůstane na vrcholu aktualizací a v nadcházejících měsících přidá další skladby a funkce. Budete také potřebovat aktualizované předplatné FordPass, ale pokud vlastníte nové Bronco, pravděpodobně ho máte také.

READ  Steam má nové žebříčky prodejů a oblíbenosti a je to skvělé

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *