Čiré pouzdro Totallee chrání a ukazuje váš nový iPhone 15-9to5Mac

Čiré pouzdro Totallee chrání a ukazuje váš nový iPhone 15-9to5Mac

Pokud jste si předobjednali jeden z nových telefonů iPhone 15, pravděpodobně hledáte pouzdro, které ochrání vaše zařízení, aniž by zakrývalo jeho elegantní design a barvu.

Naprosto Právě vydala dokonalé řešení pro každého, kdo chce ochránit svůj nový iPhone, aniž by ohrozil jeho krásu. Naprosto odolný, Průhledné obaly na iPhone Přidejte vrstvu ochrany (téměř neviditelnou) a extra přilnavost.

Průhledná taška na uchopení

Prodejna Pouzdro na iPhone 15 Pro Max | Pouzdro na iPhone 15 Pro | Pouzdro na iPhone 15 Plus | Pouzdro na iPhone 15

Úplně jasné

Čirá pouzdra Totallee vám umožní vychutnat si krásný design a barvu vašeho iPhonu a zároveň jej ochránit. A protože jsou tato pouzdra zcela čirá a bez značek, zanechají váš iPhone 15 po vybalení jako nový i po přidání vlastního pouzdra.

Anti-žloutnoucí vrstva udržuje pouzdro křišťálově čisté po dlouhou dobu.

Dodatečná ochrana

Pouzdro má mnoho ochranných prvků. Je vyroben z materiálu TPU absorbujícího nárazy, který chrání váš telefon před pády a zabraňuje poškrábání. Zvýšené okraje kolem kamery a obrazovky poskytují dodatečnou ochranu a zabraňují přímému kontaktu s povrchy při umístění.

Doporučujeme spárovat vaše čiré pouzdro Totallee s jedním z nich Chrániče displeje od okraje k okraji Pro maximální ochranu.

Extra přilnavost

Skleněná záda iPhonu mohou trochu klouzat. Toto pouzdro je vyrobeno s pogumovaným povrchem, který dodává spoustu extra přilnavosti. Díky všemu extra úchopu zůstane váš iPhone pevně v ruce, což vám pomůže vyhnout se jeho pádu.

Tenký a lehký

S pouhými 0,04 palce je to tenké pouzdro, které stále nabízí dostatek ochrany. Jeho tenký profil vám umožní vychutnat si tvar vašeho nového iPhonu, aniž byste zbytečně přidávali objem nebo váhu.

2 roky záruka

Jejich pouzdra jsou vyrobena tak, aby vydržela a mají 2letou záruku. Pokud se s vaším případem něco stane, zašleme vám zdarma náhradní, bez jakýchkoli otázek.

READ  Warzone 2.0 DMZ: Jak utéct a plížit se

Jasná volba

Pouzdro Totallee Clear Grip Case je skvělou volbou pro ty, kteří hledají jednoduché a spolehlivé pouzdro na telefon. Jeho tenký profil, prvotřídní kvalita, vylepšená ochrana a extra přilnavost z něj činí jasného vítěze. Je k dispozici za 39 USD. Až budete připraveni, zkontrolujte Totallee Kupte si průhledný obal na iPhone tento rok.

Nakupte svou velikost nyní:

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *