Česko 2024: Obnovení vstupu Iko?

Česko 2024: Obnovení vstupu Iko?

Nyní, jak všichni víme, Aiko bude reprezentovat Českou republiku na Eurovision Song Contest 2024 v Malmö s písní „Pedestal“. (Švédsko). Včera (23-01-2024) a Člen čečenské delegace Ahmad Halon řekl, že vstup Iko by mohl být známkou blížící se restrukturalizace.

Nová verze Iagova „Peace“.

Dne 21. ledna 2024 poslal fanoušek na X (dříve Twitter) zprávu, že je fanouškem Aiko a že bude mít šanci vyhrát, ale letos nebude ani v top 10, protože vstupuje do Eurovize 2024 s písní „Pedestal“. Odpovědět Ahmet Halon, člen české delegace Eurovize, reagoval příspěvkem, že nová verze písně hoří. To může znamenat Obnovuje se Iagův „podstavec“? To může být!

Zdroj: YouTube kanál Evrovizia

Kdy můžeme slyšet novou verzi „Peace“?

Nemyslete si, že v dohledné době uslyšíme novou verzi „Pedestal“. Protože Ahmad Halon také zmínil Čeští zástupci nechtěli věci uspěchat.

Co víme o Aiko a její písni „Pedestal“?

To je to, co víme o Iko a písni „Pedum“. Tento umělec a jeho píseň vyhráli čečenské národní finále „ESCZ 2024“. Byla tam Iagova píseň Vybírá jak odborná porota, tak veřejné hlasování.

Kdo reprezentoval Českou republiku na Eurovizi 2023?

jsemVesna reprezentovala Českou republiku v roce 2023 v Liverpoolu (UK) s písní „My Sister's Crown“. Toto je čistě ženský tým Skončil 4. (z 15) v semifinále 1 a nakonec skončil 10. (z 26) ve velkém finále.

Zdroj: EBU/oficiální kanál Eurovision Song Contest na YouTube
READ  Hsiao zvolen viceprezidentem v ČR: MOFA

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *