Canal+ si ponechává práva na Premier League do roku 2028

Canal+ si ponechává práva na Premier League do roku 2028

Francouzský placený televizní kanál Canal+ si do roku 2028 ponechal exkluzivní vysílací práva na anglickou Premier League ve Francii, Švýcarsku (pouze ve francouzštině), České republice, Slovensku a Vietnamu.

Určitý:

  • Canal+ umožnil vysílání všech 380 zápasů sezóny během dalšího cyklu práv
  • Zápasy ve Francii se budou zobrazovat na lineárních kanálech Canal+, v jeho over-the-top (OTT) aplikaci myCanal a na digitálním kanálu Canal+ Premier League.

Kontext:

L’Equipe Zprávy naznačují, že dohoda pro nadcházející cyklus je relativně podobná současné smlouvě mezi Canal+ a Premier League, která má hodnotu kolem 75 milionů EUR (79,93 milionů USD) za sezónu.

komentář:

„Premier League je potěšena, že můžeme prodloužit naše dlouhodobé partnerství s Canal+ až do konce sezóny 2027/28,“ řekl Paul Molnar, mediální ředitel Premier League.

„Canal+ je vynikající partner a nadále poskytuje špičkové a inovativní pokrytí na svých stávajících i nových digitálních platformách. Těšíme se, že Canal+ bude i nadále domovem Premier League v těchto důležitých regionech.“

další:

Canal+ je považován za potenciálního uchazeče o domácí práva na nejvyšší francouzskou profesionální fotbalovou ligu (LFP), přičemž lhůta pro podání nabídek na práva na nejvyšší francouzskou ligu v zemi je stanovena na 17. října. A to navzdory tomu, že vysílatel nedávno prohrál další soudní spor proti La Liga v souvislosti se svými aktuálními dohodami o domácích právech v Ligue 1.

READ  Sledujte živé televizní vysílání Newcastle v Aston Villa - páteční seznamy světových kanálů

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *