Apple řeší dvě chyby na iPhone a Apple Watch s iOS 15.1.1 a watchOS 8.1.1

Zvětšení / Apple Watch Series 7 jsou prakticky k nerozeznání od řady 6 (méně se světlejším ciferníkem) a moc nepřidávají, ale stále jsou to nejlepší chytré hodinky, které si můžete koupit.

Apple vydal dvě malé aktualizace softwaru pro své platformy – jednu pro iPhone a jednu pro Apple Watch.

Podle poznámek k vydání dělá iOS 15.1.1 přesně jednu věc: zpracovává přerušené hovory na iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro a iPhone. 13 Pro Max.

Zde jsou vlastní slova společnosti Apple, která již nejsou odhalena:

iOS 15.1.1 zlepšuje výkon ukončování hovorů na modelech iPhone 12 a iPhone 13.

Aktualizace má velikost 384,9 MB na iPhone 13 Pro a je již k dispozici ke stažení na všech podporovaných zařízeních.

Na straně Apple Watch vydal Apple watchOS 8.1.1. Apple říká, že tato aktualizace řeší problémy s nabíjením u Apple Watch Series 7. Zde jsou také krátké poznámky k vydání této aktualizace:

watchOS 8.1.1 řeší problém, kdy se Apple Watch Series 7 nemusí některým uživatelům nabíjet podle očekávání.

To není moc co pokračovat, ale možná stojí za zmínku, že Series 7 má novou funkci rychlého nabíjení, což by mohlo vysvětlovat, proč je problém, který se tato aktualizace snaží vyřešit, výhradně pro tento nový model.

Tyto aktualizace zjevně nemají nové funkce, ale vydržte: iOS 15.2 a watchOS 8.2 pravděpodobně nejsou příliš pozadu. Apple právě tento týden vydal novou beta verzi iOS 15.2.

iOS 15.2 přidá novou zprávu o ochraně osobních údajů aplikace v Nastavení, přepínač režimu snímání maker na iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max a další.

READ  Amazon právě tipoval na první doplnění zásob PS5 v roce 2022 tento týden – tady je to, co víme

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.